Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ki élvez elsőbbséget a bölcsőd...

Ki élvez elsőbbséget a bölcsődei felvételnél?

Figyelt kérdés

Most olvasom épp a felvételi kiírást és látom hogy elsőbbséget élvez aki dolgozik stb és ott van egy olyan pont is hogy aki 3 vagy több gyerekes.

Ha van 2 szülő, egyik dolgozik, másik három gyerekkel van otthon akkor melyik gyerekét veszik fel?


Most egy kicsit ezen fennakadtam hogy mennék vissza dolgozni, erre látom hogy annak is ugyanannyi előnye van aki otthon ül 3 gyerekkel???


2022. márc. 10. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindig a dolgozó szülőé az elsőbbség, ettől csak egészen kivételes esetekben térnek el, pláne ott, ahol kevés a férőhely (már szinte mindenhol ez van).
2022. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ah értem, csak egy felsorolás volt, semmi utalás arra hogy mi a sorrend.
2022. márc. 10. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értsd hogy dolgotol te 2 mellett ők 3 mellett, akkor az övékét veszik fel hamarabb, nem a tiedet..
2022. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Legelso az egyedulallo dolgozo szulo ertelemszeruen.

Utana dolgoso szulo, tobb gyerekkel

Dolgozo szulo kevesebb gyerekkel

Orvos tanacsa alapjan, mert jobb helye van a bolcsodeben (pl. ciganyputri)

Reszmunkaidoben dolgozo szulo

stb. stb.

2022. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban az egyedülálló szülő elsőbbséget élvez, már ha dolgozik, nehogy félreértés legyen.

Mivel ott nincs másik gondozó, nyilván neki fontosabb az elhelyezés.

2022. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi, így már érthető :)
2022. márc. 10. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!