Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 21km.re van a legközelebbi...

21km.re van a legközelebbi bölcsi, mert a közelben levő fullra van, 2-3alkalommal/hét szeretném kb 4orara vinni a kicsit, szerintetek így megéri jonni-menni, nem lesz sok a kicsinek?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakom,de messze lenne a bölcsi.

A beszokatas után pár alkalommal tudnám vinni hetente így a saját vállalkozásomat folytathatnám, ámbár kell némi idő míg helyrezokkenek.

A kicsi 1.5 éves,

Szerintetek bírni fogja az utat és mukodni fog az ötlet?


2022. ápr. 7. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Bár ugyan egyik gyerekem sem volt bölis, de - és ebben biztos vagyok - egy böliben vagy egész héten viszed vagy sehogy. Esetlegagán bölcsiben még talán talán, de ott is ki kell fizetned a teljes árat., azt hiszem.

Amire te gondolsz 2-3 alkalom/hét az a családi napközi.

De biztosan lesz aki jobban képben van nálam.

2022. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van az elsőnek, az állami bolcsode nem heti pár nap, hanem teljes hét. Maganbolcsi vagy családi napközi amire gondolhatsz, esetleg az állami bölcsőde játszó csoportja, ott viszont nem hagyható a gyerek, a szülőnek maradnia kell.
2022. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a tervvel egy állami bölcsibe fel sem veszik.a családi bölcsi jó pénzért annyiszor viszed ahányszor akarod.bár picit sokba kerül heti 3x 20percet utazni és vissza h ott legyen 4 órát. Ha végig gondolod kb 3 órát tudsz foglalkozi a saját dolgoddal.azért az nem sok mindenre elég.

öszinte leszek nekem nem lenne pofim elvenni egy olyan anyukától az állami bölcsi lehetőségét akinek a fizetése kell a megélhetéshez.

2022. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 babyboom567 ***** válasza:
74%

És ez a tiszta elképzelés,hogy így viszed, de a betegségekkel nem számoltál.

Ez nálatok úgy nézne ki,hogy viszed 1-2 nap,aztán 1-2 hétig beteg,aztán megint viszed 1-2 nap,és így tovább.

De így fel sem vennék szerintem.

2022. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor családi napközi, bölcsis korosztálya.

Bocsi de az elnevezésekkel nem vagyok annyira tisztába.

Megnéztem és van olyan lehetőség hogy heti 2 vagy heti 3 alkalom és megvan az ár.

Azért írtam ki a kérdést.

De az utazás inkább a kérdés hogy messze van kicsit.

Nektek milyen messze van a bölcsi és mennyire bírja az autózást?

Foleg ez az egy szempont ami nagyobb kérdés, biztos bevennenek a csoportba

2022. ápr. 7. 16:41
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Általában szokott lenni a bölcsődékben "játszócsoport", ,ahová akkor és annyi időre viszed a gyereked, ahogy szeretnéd. Egyáltalán nem kötelező minden nap vinni!!! Óradíjat kell fizetni, ami pár száz forint, illetve lehet kérni reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát is, ami szintén pár száz forint. Itt Egerben minden bölcsiben van ilyen csoport, az én fiam is ilyenbe jár, heti 2 alkalommal.😊

Illetve ha minden nap szeretnéd vinni, de teltházra hivatkozva nem veszik fel, még akkor is van egy lehetőség. Ugyanis védőnői vagy gyermekorvosi javaslatra felveszik. Indokként meg lehet jelölni beszédkésést, vagy bármilyen lemaradást ami szociális környezetben javulhat. Nagyon- nagyon sokan így mennek bölcsibe.

2022. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
6os tehát megvesztegetik az orvost vagy a védőnőt hogy kamu indokkal adjon igazolást? Ugye tudod hogy ez törtvénytelen?
2022. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy az utazást hogy fogja bírni azt neked kell tudni, látni-most ha mentek autóval hogy bírja, mennyit bír, alszik e az autóvan? Ha bölcsiből hazafelé bealszik, akkor be tudod vinni hogy nem ébred fel, vagy vissza tudod altatni?
2022. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha munkába állás miatt adod bölcsibe akkor az állam fizet 40 ezer Ft/hó

Azt nem tudom hogy ez heti 2-3 napra is vonatkozik-e

2022. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es, csak akkor ha két állami bölcsiből elutasították
2022. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!