Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lehet heti 1x járni állami...

Lehet heti 1x járni állami bölcsibe?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 2 éves a gyermekem. A munkámat home officeban lehet végezni, de heti 1x be kell járni. Fizetnénk egész hónapra az étkezést, de csak akkor vinném be, ha be kell mennem dolgozni. Havi 1x távol élő mama el tud jönni vigyázni rá, apa most vált munkahelyet, próba idő után lesz neki is home office. Havi jövedelmet nézik? Magán bölcsi jó lenne, de az 100 ezer kb.
2022. ápr. 12. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ritkan van lehetőség, de a bölcsiknélnolyan szinten különbségek vannak konkretan a szomszéd település esetében is, hogy csak azzal leszel előlrébb h bemész, betelefonálsz


magánbölcsiben pl nalunk a heti 2-3 nap a minimum

2022. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,q max ha van játszócsoport, oda, de ott meg maradnia kell a szülőnek felügyelni. Neked a bébiszitter a megoldás.
2022. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Érdekelne az a home office amit két éves gyerek mellett tudsz csinálni
2022. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, van lehetőség. A legtöbb bölcsiben van "játszócsoport" vagy "gyermekmegőrzés", hol milyen néven fut. Ez arról szól, hogy a szülő bármikor, bármennyi időre ott hagyhatja a gyermekét. Óradíjat és étkezést kell aznapra fizetni. Mi is ilyen csoportba járunk.
2022. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4. 🙂 Komoly? Ez lenne jó nekünk is. Sajnálnám minden napra beadni, egy ilyen megoldáson gondolkoztam.


3. nak. Nyilván nem reggel 8-kor kezdem el a munkát, hanem 5-kor. Mire felkel 9 óra. Délután 2 órát alszik, megvan a napi munka. Nem kell rosszindulatúnak lenni, vannak jó munkakörök, jó munkahelyeken.

2022. ápr. 12. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
4-es vagyok. Igen, létezik ilyen csoport szinte minden bölcsiben. :) Érdeklődni kell!!!
2022. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb bölcsiben azoknak sincs elég hely, akiknek valóban szüksége lenne rá, nemhogy játszócsoport lenne.
2022. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem rosszindulat volt, tényleg érdekel milyen munka ez. Én is próbáltam, de 2 hét alatt kipurcantam.
2022. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

A játszócsoportban pont azért van elég hely, mert nem mindennap járnak ugyanazok a gyerekek...

Ottnibcs foglalkozás, csak gyermekmegőrzés, játék.

2022. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtobb bolcsiben van ilyen. Nalunk pl a fiam igy szokott be nyaron, aug 20 utan, mert a bolcsiben szeptembertol utemekben indult a beszoktatas az uj csoportban, mekem viszont szept 1-tol mar dolgoznom kellett. A beszoktatast a kesobbi gondozoja csinalta, mire eljott a szeptember, mar ottalvos lett.
2022. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!