Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ezt hogy képzeljem el?

Ezt hogy képzeljem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok megpróbálok rövid lenni.

Tehát férjemmel elválunk és így muszáj a kislányomat bölcsődébe adni.

1 éves lesz 2hét múlva. A kérdésem viszont azokhoz szólna akiknek ilyen korán ment bölcsibe a pici.

Hogy kell ezt elképzelni? Állami bölcsi lesz. Tehát járni még nyilván nem tud. Lépeget bútorok mellett. Négykézláb viszont "fut".

Reggel este még tápszert kap. A többi étkezés ki van váltva.

Az oké hogy tisztába teszik meg megetetik. De úgy mégis hogyan fog ez zajlani?

Bocsi ha kicsit zavaros de annyi kérdés van bennem és nem voltam erre felkészülve. Nem szerettem volna bölcsibe adni de így hogy hamarabb kell vissza mennem dolgozni így muszáj sajnos.

Köszi ha tudtok segíteni.


2022. júl. 12. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez változó. Valahol berakják a kuságyba azt kész. Van ahol foglalkoznak velük.
2022. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Bölcsödék 6 hónapos kortól fogadnak gyerekeket, szerintem tudják, mit kell csinálni velük, hogy a babák is jól érezzék magukat.

Enyém másfél éves korában került bölcsödébe, imádta.

2022. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lesz járóka és ott lesz. Nálunk ott mászkál a szobába, a kertben is ha nem zavarja akkor vastagabban van öltöztetve és mehet négykézláb a dolgára, ha nem szeret akkor babakocsiban nézelődik.
2022. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen gondolom, hogy tudják mit csinálnak csak annyira féltem. :(

Neked hamar beszokott? Azt mondta nekünk a bölcsi vezető, hogy 2 hét a beszoktatás

2022. júl. 12. 09:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmiben nem marad meg ahol "korlátozva" érzi magát. Csak a földön ahol tudja hogy oda mehet ahová akar.
2022. júl. 12. 09:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd ott megszokja (vagy nem).


Nem kérdezted, hogy milyen csoportba kerül?

Ha "járó" csoportba, valószínűleg nem fogják hagyni szabadon bóklászni, járókába rakják.

Ha viszont olyanba, ahol vele egy mozgásfejlődési szinten több baba van, akkor elképzelhető hogy szabadon lesz.

2022. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, azt még nem beszéltük meg mivel holnap megyek kitölteni a papírokat és értesítenek ha bekerül. Még csak telefonon beszéltem velük. De mivel van hely jó eséllyel fel veszik azt mondta a hölgy.

Köszönöm a válaszokat 🙂

2022. júl. 12. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztosan fog jarokaban is lenni, hisz ott lesz biztonságban, ha pl a gondozó kilép valakit tisztába tenni, vagy wc-n segít.

Remélhetőleg egyéb időben szabadon lehet a szobában. Tápszert ott nem fognak neki adni, azt te otthon adhatod neki.

2022. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Két hét volt a beszoktatás, de már 3-4 nap után olyan jól elvolt, csak dísznek voltunk ott vele, nem is zavarta, ha kimentünk.
2022. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom pontosan ennyi idősen ment bölcsibe, mert nekem is dolgozni kellett mennem. Az első nap bement a csoportba mászva, vissza se nézett, én persze bőgtem. De ő nagyon jól érezte magában. Nála már korábban is látszott, ringatón, meg a játszótéren, hogy nagyon igényli a gyerekek társaságát. Nekem nagy szerencsém volt, a gondozónő küldött róla fotókat napközben, zenéltek, énekeltek nekik, ott nem volt járóka, mászott a szőnyegen. 14 gyerekre hárman voltak. A nála nagyobb gyerekektől csomó mindent ellesett. Jól mentek a dolgok. Én azt tanácsolom, hogy ne bánkódj ezen, ha muszáj, akkor muszáj. Próbálj kedveskedni a gondozóknak, látsszon, hogy nagyon figyelsz, érdeklődj, működj együtt és rendben lesz minden.
2022. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!