Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen bölcsődei titkokról...

Milyen bölcsődei titkokról tudtok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra amit láttatok, hallottatok vagy épp ott dolgoztatok és onnan tudjátok. Nekem vannak feltételezéseim amit simán kinézek pl a gondozókból. Tudom egyébként, hogy a bölcsőde arról szól, hogy nagyon sokat beteg a gyerek de van olyan érzésem, hogy erre a bölcsődében rá is tesznek egy lapáttal. Nem mindben de biztos sok helyen így lehet. Ti tudtok ilyenekről? Elképzelhető, hogy összekenik kakival a gyerek ruháját, hogy aztán azt mondják, hogy ment a hasa. Akár a saját kakijával akár másik hasmenéses gyerek kakijával? Vagy direkt olyat adnak neki amitől menni fog a hasa? Nálunk nem egyszer volt, hogy hazaküldték mert hasmenése volt állítólag. De otthon teljesen normális volt a széklete.

Aztán a másik a nátha. Nekem olyan érzésem van, hogy egyáltalán nem foglalkoznak a higiéniával, hiszen minél több gyerek beteg annál kevesebb dolguk van. Én pl simán kinézem belőlük, hogy tudják hogy az egyik gyerek beteg és utána annak a poharából itatják a másikat. Vagy valahogy átkenik a többi pohárra a nyálat. Azt pl mi is láttuk, hogy amelyik zsepivel törlik az egyik gyerek orrát utána ugyanazzal törlik a másikét is. Ti tudtok ilyen kis "kulisszák titkokat"?


2022. júl. 16. 00:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Te jó ég! Haladéktalanul keress pszichiátert! És ne hangoztasd ezeket az elképzeléseidet, mert sokba fog kerülni neked a rágalmazási per!
2022. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Te nem vagy normalis.
2022. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%

Bölcsiben dolgozok, nincs titok. Figyelünk a higiéniára.


Te viszont elborult egy elme vagy.

2022. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Egy zsepivel a többi gyerek orrának törlése is elborult elme? Az is figyelés a higiéniára?
2022. júl. 16. 01:18
 5/39 anonim ***** válasza:
97%

A szülők havonta adnak be csoportpenzt, dögivel vesszük a zsepiket. Nem zewa, hanem olcsóbb hamar átázós. Egy fújás és kuka


🤦‍♀️

2022. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Ez jó és el is hiszem, hogy nálatok így van. De. Nálunk nem. Hiába fogod a fejed. Azt hiszed attól hogy nálatok így van attól mindenkinél így van. Nem arra voltam kíváncsi hol nincs semmi trükközés nyilván sok ilyen van. Elvileg az éttermekben se adják ki ugyanazt a szószt. De ott is van kivétel. Na az ilyenekre vagyok kíváncsi. Vagy azt kérdeztem hogy kinél van minden rendben a bölcsiben?
2022. júl. 16. 01:28
 7/39 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló. Írtam bölcsi nevet? Írtam hogy perelni akarok? Írtam akármit hogy lépni akarok ezzel kapcsolatban?
2022. júl. 16. 01:33
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Mondom, ne hangoztasd! Szóban és névvel. Viszont közvetlenül nekik, ha a saját szemeddel látod pl hogy ugyanazt a zsebkendőt használják több gyereknél, nyugodtan szólhatsz. Az elképesztő és gusztustalan rágalmaktól azért mindenesetre tartózkodj! Te komolyan el tudod képzelni, hogy ép emberek kakit és nyálat kenegetnek?
2022. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Egyébként meg olyan is van hogy verik a gyereket. És az durvább annál mint amit írtam. Most ha valaki felteszi itt a kérdést, hogy előfordulhat-e hogy verik a gyerekét akkor neki is írjátok hogy keressen pszichiátert. Hogy nem normális? Hogy elborult elme? Mi van ha igaz? Ez meg se fordult a fejetekbe?
2022. júl. 16. 01:42
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Bölcsődében dolgozok és elképzelhetetlennek tartom amiket itt leírtál...

Még ha lenne is ilyen elmebeteg gondozónő,egy csoportban minimum kettő van+a dadus és nálunk a közvetlen főnökünk is minden nap bejön a csoportokba.

Semmi esetre sem fordulhatna elő ilyesmi.

2022. júl. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!