Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A beszoktatás illetve a...

A beszoktatás illetve a bölcsi kezdete óta változott e az otthoni szokásai, viselkedése a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Okozott e esetleg alvasborulast?

Kiegyensulyozotabbak lettek?


Ha koran viszed nem mondjuk 8ra és nem kell bölcsibe menni, akkor is korán kelnek?


Hogy bírják a "korán" kelést?


Milyen ruhákat adtok rá?


Vélemények és tapasztalatok érdekelnének :)



2022. júl. 29. 07:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem valahol a kettő között van a megoldás: nem lenne kényelmes farmerban csúszni-mászni, aludni, de úgy egészben véve 8 órát nyomorogni egy gyereknek, de azért ne is pörköltszaftos, bolyhos ruhát adj rá.

Vannak csinos jeggingsek/leggingsek. Ezeket én se venném fel utcára vagy irodába, de nyilván én egy 30 éves felnőtt vagyok, aki nem fog a homokban hemperegni, a gyerekem meg egy kis ugribugri.

Nálunk kérte a bölcsi, hogy kényelmes ruhát adjunk a gyerekekre és ha lehet, akkor a farmert kerüljük.

2022. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem adok bolyhos, szakadt ruhát. Melegítőnadrágot kap, vagy rövid nadrágot most nyáron, hogy kényelmesen legyen, egy pólóval vagy vékony hosszú ujjú felsővel, illetve ott a kis nyári kabátja ha pl esik, meg reggelente hideg van, és abban megy.


Ellenben az apja simán elindítja farmerban és ingben 🙈

2022. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki melegítőben, vagy leggingsben megy. A lényeg hogy kényelmes legyen. Egyszer egy farmer színű, de amúgy puha anyagú gatyában vittem és már az ajtóban szóltak, hogy az nem jó, öltöztessem át "játszósba". Úgy kellett magyarázkodni hogy ez jatszos csak a színe farmer. Kicsit foltosban is simán mennek a gyerekek. Persze igénytelen lyukas stb inkább ne, de amúgy mindegy, úgyis leeszik, osszemaszatoljak.
2022. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen, Hajdú-Bihar megye

Nem vagyok sznob egyébként, csak fura a nagyon játszós ruha nekem


Ha farmerbe van is úgy mozog a jatszin mint itthon az agyonmosott joggerbe...

2022. júl. 29. 15:47
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

És akkor miért nem farmerben van otthon is?

Talán mert az agyonmosott melegítő mégis csak kényelmesebb?

Egyébként meg a bölcsikben/ovikban meg lehet sülni. A legvékonyabb melegítő is sokszor sok, nemhogy farmer...

2022. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem okozott alvásborulást, amúgy sem volt jó alvó. Otthon napközben már nem akart aludni, bölcsiben szépen végigalussza a 2 órát. Éjjelt végre végigaludta a bölcsikezdéstől


Ha nincs bölcsi akkor kel amikor akar


Kiegyensúlyozottabb lett, igen.


A koránkelést változó, van nap mikor kb kiugrik, van hogy sírva nyafogva keltegetve kel. Általában 6.50kor kell neki


Ruhában kényelmesben hordom, igaz lány nekem, leggings+póló, most nyáron egyberuhák vagy rövidnadrág+top.

Farmert es hasonlot sosem adtam rá oda,kizárt hogy kényelmes. Egy gyerek sincs olyanban, 55 fős bölcsi, fiúk is télen harisnya+póló vannak bent vagy melegítő nadrág. A gyereked kényelme legyen az első. Plusz eléggé lestrapálja a ruhait ott, felesleges Ralph Laurenbe vinni. (nekünk van pl az is jó pár, de a bölcsibe nem, megteszi a GAP, F&F, Sinsay melegítök is oda, nem is örülnek a csilivili drága kényelmetlen ruháknak a gondozók sem)

2022. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen és nálunk is "katlan" van a bölcsiben, padlófűtéssel..

A farmer nem oda való

Meleg is, kényelmetlen is.

Mint írtam, egyetlen gyereket se láttam még farmerben az 55-ből, pedig 1.5 éve bölcsis a lányom..

Valahogy eszébe se jut az embernek szerintem abban vinni csúszni mászni egy kis gyereket..

Egyszer vittem egy kicsit csinibb hosszabb tunikában, akkor is szóltak hogy inkább ne többet, mert egyedül pisilnel ugye többnyire, és a wc-be belelógott neki, olyan ruhadarab kell, amit könnyen fel le tol ő is magának, na ez megint pont nem a farmer szerintem.

2022. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!