Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben ti reggel leveszitek...

Bölcsiben ti reggel leveszitek a harisnyát a gyerekről, és a gondozók ráadják, ha mennek ki, vagy bent is harisnyában vannak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 22. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Reggel sincs rajta harisnya :D

Ha arra gondolsz, hogy a nadrág alatt.

2022. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Harisnyában szokott lenni, mert arra kap ruhát.
2022. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Még nem gondolnám h harisnya kellene.

Télen én úgy csináltam h nadrágot le, harisnyára egy szoknya és abban volt bent. Ha kimentek csak a nadrágot kellett ráhúzni vagy az overált

A fiúk a harisnyára egy rövidgatyót kaptak úgy láttam. de volt aki csak simán a harisnyában volt napközben

2022. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak télen lett volna a fiaimon, de nem harisnya, mert az a nagyobbiknál pár hónap után feladtam, lehetetlenség volt rápasszírozni :D hanem a melegítőnadrág végét simán betűrtem a zokniba és arra adtam rá az overált. Így érkezéskor elég volt levenni. Szerintem ezzel naponta vagy 10 percet nyertünk :) És valahogy kényelmesebbnek is tartom magamból kiindulva.
2022. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem miért kell még a gyerekeket harisnyával kínozni. Ott van a leggings, kényelmes, pamut, nem csúszkál, nem szakad, és nem kell rá sem szoknya sem más.
2022. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem minek a harisnya. Hidegben leggingset adtam rá, arra pedig melegítőnadrágot, esetleg farmert, bölcsiben pedig nem kellett a harisnyával szórakozni. Télen pedig kantáros sínadrágot. Azt még a gyerek is pikkpakk megtanulta felvenni.
2022. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

"Nem értem miért kell még a gyerekeket harisnyával kínozni. Ott van a leggings, kényelmes, pamut, nem csúszkál, nem szakad, és nem kell rá sem szoknya sem más."

. Mert a "bölcsis nénik" előírták, hogy nem lehet csak harisnyában (vagy leggingsben), hanem kell rá ruha...


Basszus, ezért lepontozni...

2022. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

1 - nem én pontoztalak le

2 - értelmezd a szöveget ha már kimásolod

2022. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk szintén előírás volt a bölcsiben a harisnya, mert levették a zoknit.
2022. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Azért adok harisnyàt, mert a lànyom azt szereti..

Szintén keveszem az overált, és fel a szoknyàt.

Ha kimennek, ccsak ráhúzzák.


Fiúnál rövidnaci lesz ugyanígy( itthon sincs csak harisnyában)


Nekem is kényelmesebb a harisnya, mint egy nadrág, általában harisnya plusz egy pamut hosszúújjú ruha van rajtam

2022. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!