Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A magánbolcsibol ha hianyzik...

A magánbolcsibol ha hianyzik a gyerek 1hetet akkor azt is kikell fizetni? Hisz fenntartani kell a helyet neki stb, csak a kajat nem? Nalatok hogy van es mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

A gyerek után az egy hónapot kell fizetni, függetlenül attól, hogy a megy-e vagy sem.

A kaja eltérö lehet, van, ahol azt külön számolják, ott elöre bejelentve, hogy nem eszik benn, nem kell kifizetni.

2022. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1!

Nálunk csak annyit kell fizetni amennyit megy.

Ha egész hónapot megy akkor 30000 forintot fizetünk étkezéssel együtt. Ott helyben főznek, a bölcsi vezetője készít házias ételeket. Minden nap van gyümölcs is.

Pelenkát, popsitörlőt kell vinni.

Mindkét lányom oda járt. Nagyon jó kis hely.

2022. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak azt kell fizetni, amikor megy.
2022. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fixen ugyanannyit kell fizetni, akár megy akár nem. 125 ezer Ft, és pelenkát vinni kell. És még így is örülünk hogy egyáltalán volt hely.
2022. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2# 3# hol laktok és 3# mennyit fizettek?
2022. dec. 10. 02:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Vidéki kisvárosban élünk. Teljes hónapra 73.000 forintot fizetünk.

Itt is vinni kell a pelenkát, de az én lányom szobatiszta, szóval ez nem érint.

2022. dec. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Mi egy nagyobb városban élünk az Alföldi.

Nem tudom miért kell ennyire keveset fizetni a többi magán bölcsihez képest de nem firtatom 😃

6 éve is ennyit fizettem a nagyobb lányom után pedig nem egy lepukkant hely, kb 10-12 éve épült maga az épület is.

2022. dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi vagyok, ha 10 gyerekből 5 nem megy egy hónapig, akkor hogyan fizetik a rezsit, a gondozókat, a kaját? Kalkulálhatatlan. Ez csak hatalmas létszámmal vagy magas napidíjjal tartható fenn.


Nálunk fix havidíj van, ha nem megy, akkor abból a napi étkezések árai levonódnak, ami asszem 800 Ft/nap. Érden van maga a bölcsi.

2022. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#2 #7 vagyok

Igen nagy a létszám, 2 bölcsijük van a városban. Még egyszer az egyik gondozó mondta hogy az államtól is kapnak pénzt a gyerekek után. Gondolom így azért megéri nekik.

A rezsijükön a napelemes rendszer azért gondolom csökkent valamennyit.

Van napi díjas játszós csoport is, az jóval költségesebb természetesen

2022. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nah, akkor nem lehet összehasonlítani egy olyan szolgáltatással, ahol max 7 gyerek van és ha 3 hiányzik akkor 4 gyerekre ugyanúgy 2 gondozó van. Ezt persze meg kell fizetni.
2022. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!