Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egy hét után betegség, hogyan...

Egy hét után betegség, hogyan folytatódik a beszokatás?

Figyelt kérdés

Múlt héten kezdtük a bölcsit, most estére folyik az orra, ha reggelre nem változik akkor holnap marad itthon.

Így előről kezdődik majd a beszokatás? Eddig a 2 év alatt 2x volt csak beteg 😥


2023. ápr. 23. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem kezdődik elölről, hanem folytatjátok. Ha nem járt közösségbe és már így is kétszer volt beteg, akkor semmi jóra ne számíts.
2023. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez ilyen, folyton betegek. Nem kell újra beszoktatni. Bár el tudnak tőle szokni pár hét után.
2023. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam bölcsi kezdés előtt eddig 2 év alatt volt összesen 2x beteg, fél éves korában, meg kb. 1,5 éves korában. Nem beteges egyáltalán pedig sokat van gyerekek között.
2023. ápr. 23. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Az én lányom is sokat volt gyerekek között ovi előtt. De az teljesen más. Januárban kezdte az ovit, többet volt itthon betegen azóta, mint az oviban. De nem kellett újrakezdeni a beszoktatást.
2023. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a beszoktatas ilyen. Mire beszokna újra beteg lesz, de emiatt nem fogjátok újra kezdeni. Akkor egész évben szoktathatná mindenki. Készülj fel, ez lesz, 1 hét bölcsi, 2 hét beteg. Eddig nem volt beteges, majd most lesz.
2023. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Az én gyerekem egyszer volt beteg 4 év alatt, torokgyulladas 2 éves korában. 4 évesen kezdte az ovit. Azóta kb. százszor volt beteg 2 év alatt.
2023. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező! Azért lesz beteg, mert gondolom eddig zömében egészséges gyermekekkel játszottatok. Namost, a bölcsibe, oviba simán beviszik a beteg gyereket, mert menni kell dolgozni, így tuti elkap majd mindent. Nálunk is ez van: én már másnap nem viszem, ha folyik az orra. Aztán egy hét múlva beviszem, és mindenki bent köhög... Nem lehet kikerülni :(
2023. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk több, mint egy hónapra nyúlt a beszoktatás a sok betegség miatt. Egy hónap után volt az első alkalom, hogy kiküldtek a csoportból. Ekkor kb a tizedik bent töltött napnál tartottunk. Hét végén már ott is aludt. Azóta is átlagosan havonta egy hetet van otthon.
2023. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül ment bölcsibe, a bölcsis nénit persze megkérdeztem, és szerinre lehet vinni orrfolyással. Többen is betegek a csoportban így biztosan ott kapta el. Folytatódik a beszokatás, már 2 órát voltam távol.
2023. ápr. 25. 06:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiába lehet vinni, én nem vinném a helyedben. Legelőször én is vittem az első orrfolyáskor, hát délutánra nagyon rosszul volt. Otthon tudod orrsziporszizni, meg orrsprayzni, a bölcsiben nem hiszem, hogy ezt csinálni tudják. Legalábbis az oviban csak fújjàk, és aki nem tudja fújni, annak csak letörlik, ami kifolyik... De te tudod. Rá is kaphat valami más fertőzést, ami nem buli.
2023. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!