Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisfiam 3napot volt ithon...

Kisfiam 3napot volt ithon amikor észrevettem hogy taknyos kezd lenni. Most már múlik az orrfolyás visznot egyet-egyet köhög, olyan szakadozóan. Ilyenkor szoktátok már vinni?

Figyelt kérdés

Néha nem tudom eldönteni hogy vihetem-e vagy sem.

Már kifelé jövünk a betegségből, inkább kisebb megfázásbol, mert nem volt se hőemelkedés, se láz. Csak orrfolyás, es kis köhögés.


Ilyenkor ti viszitek,vagy hogy oldjatok meg?



2023. máj. 19. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Bár én még nem dolgozom, és ovis a lányom, de addig nem viszem, amíg folyik az orra, mert nem szól az oviban, és nem tudnak rá annyira figyelni, így mindig tiszta takony lesz. Itthon szól és ki is tudja fújni. Oviban nem 🤷🏼‍♀️ pedig akkor mehetne, mert a nagyok is járnak úgy.
2023. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Orrfolyással én se viszem, de ha itt-ott köhög, az belefér.
2023. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már ovis, de én se tudom eldöteni soha..Bölcsis volt 1.5 erre évig, az nem volt gáz, alig volt beteg, de ez az ovi katasztrófa szeptember óta. Most is itthon volt 1 hetet, semmi tünete nem volt, csak a mandulája volt fehér foltos. Aztán ment 4 napot, ma megint szipog tüsszög, ma amúgy is ovi szünet van..ha nem rosszabbodik én viszem hétfőn.. ő már nagyobb, 4 éves, orrát tudja törölni mondjuk

Mikor lesz már ennek vége nem tudom..

2023. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nagyon kevés és vizes orrfolyása van, viszem. A fiam múlt héten volt beteg, kapott orrspray-t is. A héten elején már csak egy kicsi vizes folyás volt és néha köhögött egyet-egyet. Szerdán már mehetett bölcsibe ennek ellenére. Azóta fokozatosan múlnak el a tünetek.
2023. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányom februárban kezdte az ovit, azóta nonstop taknyos… viszem, amíg nem lázas és nem fáj a torka. Mások is viszik, ez egyszerűen ilyen sajnos. Az orvos is azt mondta, hogy ezzel a takonnyal nem nagyon lehet mit kezdeni, az ilyen kisgyerekeknek nagy még az orrmandulájuk, és amiatt is húzódik el ez a része a náthának, nem tud rendesen, gyorsan kiürülni.

A lányom február óta 3 antibiotikum kúrán van túl, mégsem múlt el ez a rohadék takony. Csak enyhült, kevesebb van neki, mint mikor ténylegesen beteg, és nem sűrű zöld.

2023. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!