Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Honnan tudom letölteni arról...

Honnan tudom letölteni arról az igazolást hogy kapok családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Belinkelnétek légyszíves mert én csak kérelmet találtam családi pótlék megállapításához. De ugye azon már túl vagyok. Most bölcsibe kell hatósági bizonyítvány a családi pótlék folyósításáról. Köszi
2023. jún. 5. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején megkaptad postán a hatàrozatot róla. Azt kérik most tőled. Ha màr nincs meg a dokumentum, akkor az államkincstárból tudsz kérni erről igazolást.
2023. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. jún. 5. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Államkincstár vagy ha közel van a kormányhivatal menj be a családtámogatási osztályra, kb 5perc alatt kiadják (hamár szólítottak persze). Nekem a kormányhivalban adták ki, maga a kiállítás tényleg 5 perc volt.
2023. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!