Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem lesz lelki gondja ha...

Nem lesz lelki gondja ha bölcsibe megy? Van aki ilyen kicsiként adta be?

Figyelt kérdés
Sajnos egyedül maradtam két gyerekkel, a kicsi 6 hónapos. Muszáj visszamennem dolgozni ezért neki bölcsődébe kell mennie pár hónapon belül. Borzasztóan lelkiismeret furdalásom van.
2023. jún. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én három hónapos koromtól jártam, nem lett lelki gondom, bár igaz, hogy anyámmal sosem volt szoros kapcsolatom, de erről az együtt töltött idő alatti viselkedése tehet, nem a bölcsi.
2023. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Más országokban ez a bevett szokás és nem lelke beteg az összes ember.
2023. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha lesz, akkor inkább éhen haltok?

Ha muszáj, muszáj. Nem ideális, nem nem csinálja ezt nyugaton se mindenki. Aki teheti, megoldja máshogy. Legjellemzőbb a részmunkaidő és a nanny/au pair kombinálasa. Nincsenek annyit intézményben a gyerekek.

2023. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éhen nem halnánk de szinte semmire sem maradna, csak rezsi meg kaja. Menni fog mert mennie kell sajnos. Lehet az én lelkemnek rosszabb lesz mint az övének.
2023. jún. 19. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt màr 1x kiirtad kérdésnek nemrég
2023. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!