Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Vinnéd bölcsibe a kicsit amíg...

Vinnéd bölcsibe a kicsit amíg te home office-ban dolgozol és a nagy otthon van?

Figyelt kérdés

A nagy teljesen jól elvan egyedül, együtt eszünk szól ha gond van de alapvetően önellátó hat éves. A kicsi matrica nem érti ha meeting van akkor ne vágja le a balhét, igényelne egész nap, délután kb egy óráig altatom...

Viszont ma a bölcsis nevelő kérdőre vont hogy a kicsinek ez biztos rossz hogy én otthon vagyok a naggyal a kicsi pedig a bölcsiben van.

Mi a véleményetek?


2023. jún. 20. 16:53
1 2 3 4
 1/33 Derjaderja ***** válasza:
76%
Mi lenne? Mégis hogy tudnád ellátni a munkádat ìgy? Vinném.
2023. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
20%
Én nem vinném, eléggé fájna neki hogy őt elküldöm míg a testvére otthon lehet
2023. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg h dolgozol, nem kell tulbonyolitani. En is vinnem. Mit nem lehet ezen megerteni.
2023. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Azért ez nehezebb kérdés,ha a testvére is menne más lenne a helyzet. De így hogy az egyik otthon, másik nem.. és értem az okot, egyértelmű,de nyilván tényleg roszz érzés lehet.
2023. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Rossz*
2023. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen vinném. Dolgozol és a kicsitől nem tudsz. Esetleg a bölcsis dolgozó elmegy hozzád lefoglalni a kicsit vagy pótolja a fizetésed, ha nem tudsz dolgozni? Persze, hogy nem, úgyhogy ne szóljon bele.
2023. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tudok mellette dolgozni, akkor muszáj bevinni, ez van. Nincs 2,5 hónapnyi szabim .. (plusz amikor beteg).
2023. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván vinném, hiszen nem tudok dolgozni tőle. A home office egy munkahely, pont ugyanannyira nem való oda egész nap egy bölcsis mint egy irodába
2023. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

Mégis mi jogon vont kérdőre?

Nem tette volna zsebre amit tőlem kapott volna.. gondolom szokásosan kevesebb gyereket akarnak nyári szünetre..

2023. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen szerintem a nyárra tekintettel.. múltkor a nagynak nevelés nélküli munkanap volt akkor is beprobalkoztak hogy hátha otthon tartom - amúgy rengeteg a gondozási díj
2023. jún. 20. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!