Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisfiam azt mondta, megütötte...

Kisfiam azt mondta, megütötte a gondozó és azt mondta, hogy szemtelen, mert nem akart aludni. Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Két nap van még hátra a bölcsiből, ezért nem tudom, szóljak-e, vagy engedjem el...

Mikor elhoztam, a gondozó volt ott és mondta, hogy nem aludt, zajongott, felébresztette a többi gyereket is, stb, de akkor sem tartom helyénvalónak, hogy szájba verje a gyereket...



2023. júl. 26. 16:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem biztos, hogy szájba verte a gyereket, de nem ártott volna akkor és ott rakerdezni
2023. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez valóban megtörtént, nem hagyhatod annyiban, vond kérdőre a gondozót, mert ez tilos.
2023. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Hát én kérdőre vonnám.Am megtörtént eset a gyerek aztmondta otthon az anyjának hogy a munkatársam elverte mert nem akart aludni.Az anya jött is szólt a főnöknek h az egyik kollega bantotra a gyerekét, és a munkatársam elvileg tagadta h ez megtörtént.
2023. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Na igen, ilyenkor mérlegelni kell, mekkora az esély arra, hogy a gyerek mellé beszél. Az enyém egyszer azt mondta, nem kapott ebédet- aztán kiderult, zöldborsó főzelék volt, amit ő ki nem állhatott, ezért az egyik gondozó csinált neki szendvicseket. Máskor meztelen tornaztak - akkor az egyik gyerek alsogatyaban berohant a terembe....
2023. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt azért nehéz lesz bizonyítani bármit is ha nem vette fel kamera. Azért rákérdeznék hogy mi az ő verziója, de akármit mond nem tudod ellenőrizni.

A gyerek is túlozhatott vagy nem. Nem tudja senki. Azért beszélj vele szerintem.

2023. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az unokaöcsém ovoda kiscsoportba járt, este közölte, hogy a "Kati néni" megverte meg ellökte. Anyuka nagy garral berohant patáliázni, aztán kiderült, hogy "Kati néni" egy hete otthon van, mert beteg.
2023. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na ez a gond, hogy a kisfiam mostanában olyanokat hantázik, hogy csak lesek, ezért nem tudom, hogy ennek épp van-e valóság alapja
2023. júl. 26. 16:45
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Akkor oda mész holnap reggel és "Katika, a Pisti este azt mesélte, hogy lekevertel neki egyet, mert zajongott." Ő meg majd valszol erre valamit.
2023. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor valószínűleg nincs. Pláne hogy aki veri a gyerekeket az nem most kezdené.
2023. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Tehát tudod, hogy lódít a gyerek, de egyből neki esnél a gondozónak...
2023. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!