Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ev végi köszönőajandekot...

Ev végi köszönőajandekot szeretnék adni. Mit adhatnék ? Ti szoktatok kapni gyermeknevelők / dajkák? És ha igen mit?

Figyelt kérdés

A csoport 90%-a ballagni fog , de mi maradunk még 1 évet.

Mit adjak nekik?


2023. júl. 28. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szokás

Ha ballagnak, akkor kapunk 1 közöset.

Általában mondjuk van minden évben pár kivétel, akik saját maguk is adnak de.......

Inkább örülök, ha nem kapok, maradjunk annyiban :)


(Ugyanitt 243 bögre, 386 deszert és 78cserép virág eladó 😅)

2023. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A deszert alatt mit értesz?

Nem ertem sütire gondolsz?

2023. júl. 28. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Toffifi, praliné, stb
2023. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 es nem szeretitek a csokoládét vagy mi a helyzet?
2023. júl. 28. 18:18
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Anno én kávé csomagot készítettem nekik. Pár csomag különleges őrölt kávé, barna cukor, különleges méz, szirup, tejpor, tejszin és csészék voltak benne.
2023. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

na, 1-3 ez már a szőrszálhasogatás kategória, már ne is haragudj. Persze, ne vigyen bögrét meg gyerek által kreált képkeretet de nehogy már egy sz.ros csokit is számon kérjél és az se tetsszen... hát agyamat eldobom menten.

te lehet az a kategória, aki megkapja a gyerektől az oviba az éppen akkor rajzolt képet és még az orra előtt mosolyogva gyűri bele a kukába...

brrrrr


Kérdező. Szerintem (ennek ellenére) egy doboz raffaello vagy ilyesmi elég

2023. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Rengeteg nő küzd cukor peoblával, nem tudom miért olyan hihetetlen, hogy valaki nem örül a csokinak.


Egy IR-esnek konkrétan kínzás, ha tonnaszám kapja az édességet, amit nem ehet meg, rosszabb esetben még végig is kell néznie, ahogy a családtagjai jóízűen elfogyasztják helyette...


Azt sem értem egyesek miért gondolják, hogy mindenki kávézil, nekünk kávéfőző k sincs, a rokonságban akinek van az kapszulást használ.


Azt sem értem, hogy miért olyan nehéz egyeseknek felfognia, hogy se a bölcsisnéniknek, se az óvónéniknek, se a tanítóknak, se a védőnőknek, se a kórházi ápolóknak nincs szüksége a 100. köszönő kacatra. Nyilván vannak, akik akkora családi házban élnek, hogy fent tudnak tartani egy külön szekrényt a 40 éven keresztül kapott évi 10 bögrére, de akiknek ezeket az ajándékokat szánják azok nagyrészt csak egy 50-60 m2-es panel lakást engedhetnek meg maguknak, ahol rohadtul nincs hely a 10 éve elballagott Pistike fényképével díszített bögre/párna tárolására.

2023. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 6!

Ha hiszed, ha nem, nem eszek csokit. Gyűlölöm.

A kolleganők nagyrésze is elteszi, legközelebbi alkalommal továbbajándékozza, hidd el 😅


Ott a névnapom, pedagógus nap, fb-nak köszönhetően a szülinapom, karácsony, évzáró. Ezeket szorozd be legalább 5 deszerttel.

Persze, majd mind megeszem.


Emellett igen, legjobb óvónénis bögréből 5db van, szivecskésből 2, nevesből szintén 2, és igen, van fényképes is 6db.


Rajzok..... nem, nem dobom ki egyből a kukába, hidd el.

De ne hidd, hogy évekig őrzöm, mikor annyi gyerek megfordul a kezeim közt, szerinted az 5évvel ezelőtti gyerekekből pl hányra emlékszem?+



Ennyi erővel adjunk a postásnak, a kukásnak meg a boltos Ancikának is. Ők is ugyan úgy a munkájukat végzik ahogy mi.


1-3#

2023. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

"Azt sem értem egyesek miért gondolják, hogy mindenki kávézil, nekünk kávéfőző k sincs, a rokonságban akinek van az kapszulást használ."


Nos én mondjuk konkrétan onnan gondoltam, hogy ismertem őket. Biztos új lesz, de én sokat beszélgettem azokkal, akik a gyerekemet gondozták, így bizony szépen lassan megismertem őket. Nem volt nehéz vissza emlékezni rá, hogy ki melyik kávét szereti, Julika imadja kulonlegesebb mézzel inni, Katika szirup mániás, Marikának tejszínnel az igazi, Zsuzsikanak meg tejporral. Csészét meg azért kaptak, mert pár nappal előtte az is kiderult, megtetszett nekik egy készlet, de mivel 6 darabos volt ők meg négyen vannak nem vették meg.


Nevetséges, hogy bele kell kötni mindenbe.


8.-nak meg üzenem, postás vagyok rendkívül gyakran kapok aprosagokat és felénk sokan meghivjak a kukasokat egy kávéra vagy üdítőre.😘

2023. júl. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Plusz segitseg a digitális analfabéta óvónőnek: a Facebookon ki lehet kapcsolni a szuletesnap láthatóságát és akkor senki sem fog megsérteni azzal, hogy gratulál és megajandekoz
2023. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!