Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Másfél év körüli gyerek...

Másfél év körüli gyerek esetében tényleg nem jó, ha néha elhozzák ebéd után?

Figyelt kérdés
Munkámból adódóan lennének napok, amikor el tudnék menni érte ebéd után. De azt mondták, ennyi idősen nem olyan jó. Mert nem érti még, hogy ha egyik nap eljöhet, másik nap miért nem. Ez tényleg így van? Volt valaki hasonló helyzetben? Jobb, ha minden nap marad akkor alvás utánig?
2023. aug. 18. 12:44
1 2
 1/12 babyboom567 ***** válasza:
90%
Ez gyerekfüggő.Nekem a 6 éves sem értette, hogy csak néha tudok érte menni ebéd után.(heti2x fejlesztésre jártunk)
2023. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is ezt mondták beszoktatáskor. Nekem 2 hosszú és 2 rövid munkanapom van, a rövid napokon is marad alvás utánig.
2023. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Azert nem jo, mert rlalszik majd a kocsiba, otthon meg nem tudod letenni. Aztan 15 tol visit estig a faradrsagtol. En hagynam. :)
2023. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Ő nem tudja hogy kedd van vagy péntek. Ha egyszer elhozod, egyszer meg nem, minden nap kiakad ebéd után mert vár.

Én úgy fognám ezt inkább fel, mint énidő.

2023. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Èn mindenkèppen elhoznàm. Ennyi idősen a bölcsi csak kènyszer, nem tesz neki jòt sokat tàvollenni a szüleitől.
2023. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Utolso. A kerdezo dolgozik. Senki se vigxe be ennyi erovel
2023. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt is megértik a gyerekek, hogy egyik nap kell menni bölcsibe, máskor meg nem. De lehet, hogy az alvás előtt-után jövünk el nehezebb.
2023. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy is meg tudnám talán oldani, hogy bizonyos napokon ne menjen. Akkor a többi napra tömöríteném a munkát. Szerencsére ennyire rugalmas. Meg pl.pénteken a férjem rövid napos, 1 körül már otthon van. Szóval aznap ő is el tudná hozni, akkor én aznap tudnék tovább dolgozni.
2023. aug. 19. 07:46
 9/12 babyboom567 ***** válasza:
81%

Kérdező!

Nem vagytok attól rossz szülők, ha heti pár óra szabadidőt adtok magatoknak!

Ha a bölcsibe is ezt mondják,hogy ne vidd el ebéd után, akkor ÉLJ EZZEL!

Használjátok ki ezt a kis időt magatokra,feltöltődésre,stb. Tudom ,hogy pici még a gyerek, de ez már egy fázis,mikor kezd leválni rólatok.Minden rendben lesz!

Még mindig jobb helyzetbe vagytok, mint mikor tőlünk kérdezték a gondozók, hogy meddig dolgozom,és mondtam hogy 13 óráig,és rögtön mondták,hogy de jó, akkor 14-kor már el is tudom vinni.Én meg mondtam,hogy l...óf..aszt(na nem így ,csak kulturáltan).Nem fogom végigrohanni busszal+villamossal a fél várost,hogy utána menjek vissza a városba egy nyűgös(mert se nem aludta ki magát se nem uzsizott) gyerekkel bevásárolni,esetleg postára,bankba,bárhova.Sőt az én gyerekem még azért is őrjöngött,ha udvari játék előtt hoztam el.

Minden rendben lesz!

2023. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezo. 13kor nincs elhozatal. Ebed utan van egy idoablak mondjuk 12 30. Ha elkezdik az altatast, ott mar nincs maszkalas,csak uzsonna utan. Nem lehet betrappolni es a tobbit felzavarni.
2023. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!