Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei gondozónak apró...

Bölcsődei gondozónak apró ajándék néha-néha (bonbon, káve) rosszul venné ki magát?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 07:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

#9

Pont annyira, mint kórházi elfekvőben lefizetni a nővért. Mi a különbség szerinted? Mindkét esetben gondozásra szoruló családtagról beszélünk.

2023. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem 9-es,hanem mondjuk kedvesebb a gyerekkel,őt babusgatja, és amúgy akár fényesebbre is törölheti neki.Nálunk az oviban van olyan gyerek,akinek mindent lehet,mert a kedves szülők "támogatják"az óvodát.Milliomosok,minden év elején vesznek valamit az óvodák,cserébe az ő csemetéjük soha sem rossz,nem hisztizik,nem vetekszik, gyakorlatilag mindent elnéznek neki.Oké,hogy a bonbon nem ez a kategória még,de na.Te se,én se kapok csak úgy semmit a munkámért a fizetésen, esetleg egy köszönömön kívül.Semmi szükség erre szerintem.A pedagógusnap,év vége az még rendben,de akkor is közösen,nem egy gondozónak.
2023. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

11-es, pontosan!


Annak ugyanúgy nincs értelme.

Kétféle ember van: lelkiismeretes és nem lelkiismeretes. Aki lelkiismeretes, az megteszi ajándék nélkül is, aki nem lelkiismeretes, az elrakja az ajándékot (régebben: hálapénzt) és ugyanúgy nem csinálja meg.

Hányszor, de hányszor hallottam a nyavalygást, hogy ennyit meg annyit adtak az orvosnak/nővérkének, mégis alig foglalkozott vele. Erről van szó! A lelkiismeretességet nem lehet megvásárolni, az jellemkérdés.

2023. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Te kapsz ajándékot a munkahelyeden, mert elvégzed a munkád?
2023. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A húgom 20 évet dolgozott kisgyermeknevelőkent, mindig nagyon örült az apró ajandekoknak
2023. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%

"Te kapsz ajándékot a munkahelyeden, mert elvégzed a munkád?"


Hát én pl postás vagyok és nem nagyon van olyan nap, hogy valakitől ne kapnék valami aprósagot. Ma két helyen jegkremet kaptam, egy helyen 10 eurót, egy jarokelotol meg egy üveg ásványvizet. Mondjuk én nem Magyarországon élek

2023. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem erről mindig az ilyen buzgómócsing emberek jutnak eszembe.
2023. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

6:

5ös vagyok

az a baj az üdítő, nasi behozatallal, hogy a csoportban nem tárolható kaja. ráadásul szörpöt nem is adhatunk a gyerekeknek (bölcsiben pláne). Szülinapkor, névnapkor, búcsúzáskor oké a nasi, és akkor is csak annyi, amit aznap megesznek. de egyébként sem hiszem, hogy jó dolog ezzel zsarolni a gyerekeket, hogy kaptok kekszet ha jók vagytok...

a szalvéta zsepi nálunk kell hogy hozzák havonta, nincs csoportpénz amiből vennénk.

az írószer, papír egy jobb választás :) meg a megunt játékok is, ami még jó állapotú.


nem bántásból írtam, csak ha valaki a kommented miatt fellelkesülne, ne vegye feltétlenül azt, amit írtál. a legjobb, ha az óvónőt, kisgyermeknevelőt kérdezi a szülő, hogy mire van szüksége a csoportnak :)

2023. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!