Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ilyen enyhe és ritka köhögésse...

Ilyen enyhe és ritka köhögéssel vihetem holnap bölcsibe?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdte, amikor hazahoztam a bölcsiből. Amikor valamiért el kezd sírni, akkor köhög mellé, de amúgy meg nem. Sem alváskor, sem motorozáskor, sem másmilyen tevékenységnél, csak amikor előtör a hiszti. Orra nem folyik.
2023. szept. 24. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Két ovisom van, másfél hete köhögnek, semmi más tünet nincs. Simán járnak óvodába.
2023. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ennyivel simán viszem a gyerekeket oviba. Még enyhe orrfolyással is. Ha már sűrűn köhög és lázas is, akkor nyilván nem. De egy kis köhögéssel, ha semmi más baja nincs, jó a közérzete, étvágya, nem maradok itthon vele.
2023. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derjaderja ***** válasza:

Ezekkel nem lehet vinni:

- láz vagy láz nélkül elesett állapot

- hurutos köhögés, sárga orrfolyás (de az utóbbit pl nem veszik nálunk szigorúan)

- hasmenés, hányás

- fertőző bőr vagy szembetegség.

2023. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Észrevettem reggel, hogy mintha jönnének a leghátsó őrlők, nyála is ömlik, szerintem inkább ez lehet a baj. Mondtam a bölcsiben, azt mondták nem baj, bármi van úgy is szólnak.
2023. szept. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!