Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis jel alkoholos filccel?

Bölcsis jel alkoholos filccel?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a ruhákra vagy a címkéikre rajzolom a jelecskét. Szív úgyhogy nem túl bonyolult jel :D

Aki alkoholos filcet használ, annál bevált?

Ti hova rajzoljátok a bölcsis/ovis jeleket?


Rendeltem vasalós jelet is, de valahogy nem érzem az igazinak (plusz akkor nem lehet használni a szárítógépet), ha szép nem lehet akkor legyen inkább szuper gyors és egyszerű 🤷‍♀️


Köszönöm 🤗


2023. okt. 5. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én inkább golyóstollal jelöltem. Az alkoholos filc átüthet a pólón, címkén meg kissé "szétfolyik". Én általában nyakába rajzoltam.
2023. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
10 éve alkoholos filccel írom a ruhákba, a legvékonyabbal.
2023. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A vasalós jelhez szólnék. Én már ezer éve az ovisjep.hu-ról rendel “fillérekért”. Simán szárítógépezem, de semmi baja. Amúgy többnyire a cimkére szoktam rávasalni. De a filccel rajzolnék, akkor is oda menne.
2023. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van direkt ruhához valo filc, nem alkoholos, textil filc.

Annó a fiam fehér polójára egy egész south park figurákat rajzoltam rá, az volt a tesi polója, sosem kopott ki, a poló ment tönkre

2023. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos filccel vagy sima tollal beirom a ruha cimkejebe, evek ota bevalik. Amire lekopik addigra pont ki is novi azt a ruhat.
2023. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csakis alkoholos filc. Tökéletesen bevált a címkékre. Ha halványodott,újrarajzoltam. 4 évet kibírt mind.
2023. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos filccel. A sima toll nem mindegy címke vagy ruha anyagra tökéletes.
2023. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor rárajzolod a címkére a jelet,tegyél a címke alá egy papírzsepit.
2023. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én ovisjelről rendelek beragaszthatós matricát, név és jel van rajta, de lehet sima jeleset is. Egyrészt az én lányom jele nem volt ilyen egyszerűen rajzolható, másrészt sok ruhát eladok-odaadok, és én sem szívesen veszek olyat amibe bele van filcezve, mert azon látszik, hogy másodkézből van és van olyan agyoniskolázott szülő aki ezért kicikizett egy ovist a fülem hallatára...
2023. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyébként most megnéztem (új ruhákat vettünk, mert pont méretváltásban vagyunk bölcsire), és a legtöbb budynak nincs a nyakán címke 🥴

Ami egyrészt jó, mert legalább nincs mi birizgálja a nyakát, másrészt viszont nincs hová rajzolni filccel 😅

Jaj de nehéz az anyák élete 😂


Nagyon köszönöm a sok hasznos választ!!!

2023. okt. 6. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!