Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nátháról lehet nyűgös a...

Nátháról lehet nyűgös a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Múlthet szerda óta náthás a fiam. Semmi egyéb tünete nincs. Azt gondoltam hétvégén majd kikúrálom. Erre mondták tegnap is, hogy tegnap ilyen sírós nyüszögős volt, mindenen nyafogott. Csak félig van a bolcsibe egyébként és idáig mindig jól viselkedő, jókedvű gyerek volt. Okozhat ilyen napokat egy nátha? Most emiatt otthon tartom mától. Teszem hozzá délután otthon is nagyon nyűgös lett, és egyszerűen nem tudom mitől. Máskor is volt náthás, de tegnap mintha kifordult volna magából. Már arra is gondoltam, hogy a bölcsiben történhetett valami.
jan. 23. 06:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést javitom a kérdést. Náthától lehet nyűgös a bölcsiben?
jan. 23. 06:42
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Tehát beteg a gyermeked, és számodra döbbenet, hogy betegen nyűgös.

🤦

jan. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam van egy kis nátha. Nem folyik állandóan az orra, és máskor is volt már így és nem volt emiatt ilyen a viselkedése, ezért nem értem. Egyébként nevet is sokat, de hirtelen àtcsap apró dolgon hatalmas ordításba, vagy pl dobalja az autoit. Mintha valami frusztrálnà
jan. 23. 06:51
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem eszembe se jutott volna elvinni bölcsibe a beteg gyerekemet. te gondolom tökéletesen jól érzed magad betegen és mész dolgozni igaz?
jan. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dackorszak. Van ilyen. Az én lányom is bölcsis, és pillanatok alatt tud változni a kedve.
jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát én jócskán túl vagyok a bolcsis körön, de bizony nyűgös vagyok egy kis náthától is
jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Többször elmondták bent is, hogy ha "csak" náthás a kicsi, attól nem kell otthon tartani, mert akkor mindig otthon lehet lenni.
jan. 23. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan így vagyunk. Szerdán láza volt, csütörtök péntek már csak köhögött, folyott az orra. Hétvégére minimalizálódott. Így tegnap már vittem. Az egész napot végignyafogta. Délután otthon is. Pedig már csak az orra folydogál (napi 3 törlés kb)
jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nátha nem matekpélda, hogy mindig ugyanaz legyen az eredménye. Neked minden betegséged tökéletesen azonos?

Attól, hogy orrfolyást látsz még lehet rosszul, pláne ha nem tudja otthon kipihenni és rángatva van egész nap.

jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!