Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor kell leghamarabb jelentk...

Mikor kell leghamarabb jelentkezni a bölcsibe, ha a GYED lejárta után munkába akarok állni?

Figyelt kérdés

2025. februárjában lesz 2 éves a fiam.

Egy anyukát sem ismerek a közelben, akinek valami infója lenne.



febr. 9. 21:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 vagyok. Pont most írt barátnőm, hogy januárban beadta a papírokat az esélytelenek nyugalmával az egyik állami bölcsibe, erre tegnap hívták, hogy március elején mehet a gyerek. Szóval esély mindig van. :)
febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
79%

Hívd fel őket és érdeklődj, mert nagyban függ a terheltségtől. A mi esetünk pl.:

Költözés után felhívtam a bölcsit a gyerek 8 hónapos korában, hogy mi a helyzet itt. Óóó ne aggódjak, mindig van hely, évközben is lehet jelentkezni, majd tegyem meg. Oké.

Majd egy év múlva, kora ősszel telefonáltam, hogy akkor márciustól menne a gyerkőc, 2 hónap híján betölti akkor a 2-t, én már dolgoztam. Közölte az intézményvezető, hogy bocs, nem tudja mi történt idén, de mi vagyunk a 10. várólistások. Felvesz a listára, de szeptember előtt esélytelen lesz bejutnia.

Időközben úgy tűnik érkezik a tesó is, így tárgytalan lesz, de jobb híján kivártuk volna a szeptembert és ha akkor sem jutott volna be, akkor átvinnénk más településre magánbölcsibe. Még úgyis jobban jönnénk ki anyagilag, mint a gyes-sel.

febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!