Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Gyereknevelőknek mit lehetne...

Gyereknevelőknek mit lehetne venni? Csak úgy mert annyira megnyugtató ahogy megvigasztaljak a gyerekem/mást is, és gondolom jól esne. Névnap augusztusba van amikor nem megyünk, szulinapot elnéztük . Többi lent

Figyelt kérdés

A legfontosabb: nem gyűjtünk közösen semmit. De jó lenne adni vmit, nagyon tisztelem és szép lenne vhogy a hálát kifejezni. :)


Ha lehet ne szóljatok le 😏


febr. 20. 15:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha magán bölcsibe járna fizethetnénk, ha bele gondolok mennyit "spórolunk " meg ezzel hogy államiba jár , és kedvesek is akkor megérdemlik nem?
febr. 20. 15:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De. Nagyon rendes tőletek. Sztem valami utalvány vagy virág. Esetleg megvárni a nőnapot, de ha csak puszta hála, talán még jobban örül neki.
febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy júniusban, pedagógus napra. Akkor szokták ezeket átadni.
febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek maradandó dolgot adni. Édesség, alkohol, tea, kávé vagy bármilyen fogyasztásra alkalmas dolog, de olyan minőségben, amit általában az ember nem enged meg magának rendszeresen. Ha esetleg nem szereti, akkor tovább adható másnak ajándékba akár. A másik lehetőség az utalvány, abból azt vesz amit akar. A díszek, tárgyak, növények szerintem a legrosszabb opció. Nagyon nehéz eltalálni, hogy mi az aminek értelme is van. Gyűjtögetni, rakosgatni, hogy majd emlék lesz... hát egy 20-30 éves életpálya esetén is köbméterben mérhető mennyiség összejöhet neki.
febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy, alkalom nélkül? Hát nem tudom, nagyon zavarba lehet hozni kb mindenkit ezzel... Ha esetleg kávéznak bent, és ki tudod deríteni, milyen fajta, akkor abból egy csomaggal. Alkalomra lehet bármit. Evvege pl egy kitűnő alkalom lesz.
febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyermeknevelőként én mindig nagyon tudtam örülni egy könyvutalványnak. De ilyen nagyobb volumenű ajándékot karácsonykor, pedagógus napkor, a nevelésiév végén kaptam.


Nőnapra, névnapomra általában gumicukrot kaptam a szülőktől, mert megkérdezték, hogy mi a kedvenc édességem és azzal kedveskedtek :)


A "csak úgy" ajándékok amiket évközben kaptam azok általában kis apróságok voltak amiket a gyerekek készítettek otthon. Én az a típus vagyok, aki nagyon tud örülni egy festékkel összemaszatolt kőnek, egy lepréselt virágnak, egy irkafirkának. Az összes ilyen kis apróság elvan téve és mindegyikre emlékszem, hogy kitől és mikor kaptam :)


Ha ügyes vagy az ilyen diy dolgokkal, akkor pl a gyereked jelét megformázhatod levegőre száradó gyurmából, akkora formában, amekkora nem nem néz ki furcsán egy töltőtollon. S ha a jel megszáradt, megfestetted, pillanatragasztóval felragaszhatod a tollra és máris kész egy nagyon hasznos, nagyon személyes ajándék.

Vagy hobby boltokban lehet kapni milliónyi apró állat, jármű formát, ott is felkutathatod a gyereked jelét ugyanilyen célra.


Egyszer kaptam egy tábla csokit, aminek a csomagolás teljes hosszában rá volt ragasztva egy kép ahogy ölelem a gyereket, és rá volt írva, hogy "Lobban sejtelek mint a szokikat" (Jobban szeretlek, mint a csokikat) Egyszer a gyerek a szülei füle hallatára sejpítette el ezt nekem a folyosón.


Szóval nem kell nagy dologra gondolni, ha egy picit személyessé teszed garantált a nevelő néni szívének az olvadása :)

febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3# a pedagógus nap vasárnap van.

Akkor hogy adjam oda? Vasárnap?

febr. 22. 09:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hétfőn?
febr. 22. 09:30
 9/9 A kérdező kommentje:

6# nem mindenki szeret olvasni.

Van aki kifejezetten utál, mert van internet ott mindenz megtalál, ami igaz is .


Nőnapra mit lehetne adni ? :)

febr. 22. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!