Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor kell beiratkozni?

Mikor kell beiratkozni?

Figyelt kérdés
Ha kislányomat februárban szeretném bölcsibe adni, mert visszamegyek dolgozni, akkor mikor kell beiratkozni/jelentkezni a bölcsibe?(akkor lesz 2éves)
máj. 15. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Év közben nem biztos,hogy beveszik.Nálunk csak szeptemberben van bölcsikezdés.Beíratkozás már április végén lezajlott,de nálunk pl 2 éves várólista van,tehát aki születéskor jelentkezett,az kerül most sorra.
máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nalunk szuletesekor, ha allamiba akartuk volna vinni 2 eves varolista van :D

De videk, keves a bolcsi.

A beiratkozasok pont aprilis-majusban szoktak lenni, hivd fel a kinezett bolcsit, hatha.

máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Jézusom, már a szülőszobán akkor felhívom a bölcsit a másodikkal a vajúdás alatt.:D Viszont így elveszem mástól a helyet, mert lehet nem is akarom beíratni majd és majd akkor közlöm aznap, nagyon korrekt lesz. Tök jó a rendszer.:D
máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Jó vagy sem,ez van.Nagyon hosszú a várólista.Amúgy nem veszed el a helyét senki elől ha elmondod,mert a soron következő megkapja,és fix,hogy örülni fog.Nálunk 7000fős városra van 1 csoportos állami bölcsi,az 12 gyerek. Szerinted mennyivel kell előre gondolkodni?Elárulom,nagyon.Aki nem tud gyesen maradni,az pedig tudja,hogy a gyerek 2 éves korában vissza kell mennie és pont.
máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
*lemondod
máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

3# Mondjuk ezen nem tudom mi lepontoznivaló van. De oké.:D Csak elég röhejes, itt nincs ilyen ahol élek, lekopogom. De attól még röhejes, ha máshol ez megy, hogy ott vagyok a szülés után, megvan az aranyóra, de hívom a bölcsit gyorsan. 4-es, akkor viszont jó ha nem veszem el ezzel mástól, ha aznap szólok a beiratkozás napján. Így akkor mèg oké a dolog. Mert ha jön valakinél kistesó, ő sem fog tudni előrébb jelezni.

Kérdező azt gondolom nézz körül, nálunk nem születéstől kell és az anyukás barátnőimnél se, akik mindenfele élnek. Ott helyben kérdezz inkább erre rá szerintem, mert látod ennyire eltérő ez.

máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egész évben van beiratkozás, felvétel és kezdés is -vidéki nagyváros. Érdemes a bolcsit felhívni és megkerdezni
máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Város függő. Nálunk is a "szülőszobán" kell beírtani. Barátnőm augusztusban szült, én novemberben, ugyanúgy 2025. őszén kell bölcsibe mennie a gyerekeinknek, amire az enyém megszültett az övé már rég fent volt a várólistán és mivel a jelentkezési sorrend is számít az övét nagyobb eséllyel veszik fel. Full gáz ez a rendszer.
máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Hely függő. Régi városomban már születésekor be kellett íratni, az újban áprilisban vannak a beiratkozások.
máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Barátnőmék akkor jelentkeztek, mikor egy hónapos volt a baba. Akkor már majdnem tele volt a csoport. Én októberben telefonáltam, decemberben kezdhettünk. Intézmény és hely függő. Érdeklődj már most, és kiderül, nálatok mina helyzet
máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!