Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis születésnap?

Bölcsis születésnap?

Figyelt kérdés
Kinél hogy megy? Nekem azt mondták, vigyek egy 16 szeletes tortát, mert hogy 16-an vannak. Nem sok az egy kicsit?
2013. máj. 29. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk nem is lehetett tortát vinni,csak keksz,perec,ropi,stb.
2013. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok?
2013. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokallod? Akkor ne vigyél tortát.

Az oviban pl a szülinapos tortából kap az óvónő, a dajka, sőt a konyhás is. A gyerek viszi nekik oda, és begyűjti az érte járó jókívánságokat, puszikat.

2013. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem lehetett tortát vinni, sem semmi házi süteményt, a szalmonella miatt. Csak 1 kg-os bolti száraz sütit kellett vinni, meg 2l gyümölcslevet.

Egyébként szerintem is sok a 16 szelet torta ilyen kicsiknek. Több mint a felét szétpacsmagolják csak.:-( Míg az aprósütiből lehet venni 1 db-ot vagy amennyit akar. Sőt még másnapra is el lehet tenni, nem úgy mint a tortát.

2013. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kötelező a torta??


Szeptemberben még elég volt nálunk a bolti keksz, perec, bolti piskóta....most már óriási tortákkal fölözik le egymást az anyukák. Semmi értelme. Csak szétkenik a kicsik.

16szelet sok, mert egy szelet egy felnőttre van méretezve, nem egy gyerekre szerintem.

2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, mert szerintem is sok egy egész szelet egy háromévesnek. Az én gyerekem imádja az édességet és a sütiket, mégsem bír megenni egy egész szelet tortát.
2013. máj. 30. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem lehet bevinni semmi olyat, ami bontott meg házi. Csak csomagolt keksz megy egy egy literes üdítő (a mi csoportunkban 12-en vannak)

Tízórai idején összeülnek, a szülinapos kap egy műanyag tortát x gyertyával (égő van benne) és megeszik a kekszet meg az üdítőt. Ha marad, még máskor is van nasi...

2013. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha sokallod az egy szelet tortát ilyen kicsiknek, akkor süss egy tepsi süteményt, valami krémesebb, ünnepibb dolgot. Abból a bölcsis nénik akkora szeleteket vágnak a kicsiknek, amekkora kell, és jut belőle a dadusnak, konyhásoknak is, ahogy az egyik előző válaszoló írta (szerintem jó ötlet nekik is adni).


És azért csak finomabb a házi süti, mint a száraz keksz, pláne, hogy gyertyát is lehet rajta gyújtani stb.

2013. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!