Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megoldható, hogy a munkáltató...

Megoldható, hogy a munkáltató adjon igazolást a bölcsihez, ha még nem megyek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha már elmúlt 2 éves és mivel még van munkaviszonyom, köteles vagyok visszameni dolgozni, vagy kiadnák simán a munkáltatóit? a cégnek is még jobb lenne, ha az elején nem hiányoznék, ha az én gyerekem is lebetegedne állandóan a bölcsiben. vagy mindenféleképpen vissza kell menni dolgozni, ha kérem a bölcsihez a munkáltatóit?
2013. júl. 2. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a beszoktatás miatt akarsz még 1-2 hónapot otthon lenni, azt szerintem meg lehet beszélni a munkáltatóval meg a bölcsivel, de huzamosabb időre nem hiszem, hogy lehet.
2013. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Főleg a beszoktatás miatt szeretném, hogy ne az legyen véletlenül sem, hogy :bocsi, de holnap mégsem tudok menni, mert megint valami baja van a kicsinek! 1-2 hónap alatt kiderül már, hogy mennyire beteges a gyereked, vagy nem?
2013. júl. 2. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez a cégnek nem csak egy igazolás, pénzébe kerül.
2013. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt az 1-2 hónapot úgyis otthon töltöd még szabadságon,de egyébként azt látom magunk körül,hogy megoldják.Nem egy,nem kettő anyuka van a bölcsinkben,aki nem dolgozik még,mégis felvették a gyereket,mert szerzett igazolást.
2013. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kérnek igazolást a bölcsibe akkor azon szerepel, hogy te mikor állsz munkába.
2013. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nyilván attól függ mennyire rugalmasak a munkahelyeden. Nekem pl. adtak és ráírták kezdésnek amit kértem. Mondtam, hogy ígérni nem tudok semmit pont azért amiket írtál. Én sem akarok visszamenni kirúgatni magam mert állandóan hiányzom betegség miatt. Ráadásul nekem 2 gyerekem van. A nagy most kerül be oviba, a kicsi meg a bölcsibe. Szerintem az első félévben örülök majd ha kórházba nem kerülünk, nem hogy dolgozni járni. :( Hogy valójában mikor mennék vissza azt majd mi megbeszéljük a munkáltatómmal de enélkül nem veszik be a gyereket a bölcsibe, úgyhogy ennyi. Az én munkahelyemen ez nem gond, ezt tudják és megértik.
2013. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb cégeknél ez természetes, nem lesz gond ezzel. Nem én vagyok az egyetlen kismamájuk. Jobb helyeken is meg kell, hogy értsék, hogy ha nem ad olyan munkáltatóit amilyet kérsz akkor meg a gyereket nem veszik be a bölcsibe szóval patt helyzet alakul ki. :)
2013. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megodhato szerintem ,csak megkell beszélni munkáltatoval,ennyi .
2013. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komemnteket. Akkor végülis a munkáltatómon múlik minden, de semmi nem lehetetlen :-)
2013. júl. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!