Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nektek is előírták a bölcsiben...

Nektek is előírták a bölcsiben, hogy melegítőalsóban legyen a gyerek?

Figyelt kérdés
Sok legginsünk és kis kordnadrágunk van, amik szerintem kényelmesek és nem értem, ezek miért nem lehetnek a gyereken...

2013. aug. 18. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nadrág a lényeg, nem a melegítő? Hogy a kislányok ne szoknyába legyenek, mert az esetleg több idő, amíg pelenkázzák vagy bezavar amikor kezd szobatiszta lenni?
2013. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, kifejezetten hangsúlyozták a szülői értekezleten, hogy melegítő legyen és nem farmerjellegű nadrág.
2013. aug. 18. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A leggingsel nincs baj.A lényeg h kényelmes legyen. A farmer meg nekik nem az a motorozáshoz,homokozáshoz.
2013. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik városban élsz...így én csak a saját városomról ill. bölcsődéről tudok írni. Kisgyermeknevelő vagyok és én úgy gondolom hogy bár nálunk nem előírás...szerintem ott sem ( főleg, hogy a gyermekek ma már saját ruházatban vannak) de én biztos vagyok benne, hogy ennek kényelmi okai lehetnek. Mivel legginst írtál gondolom kislányról van szó. Mivel a bölcsiben ruhában alszanak délután a gyermekek így gondold el farmerszerű anyagban kényelmetlen az alvás....más pár óra valahol vagy játszótéren, de a kisgyermek nagyrészt abban a ruhában van ( kivétel ha a ruha koszolódik) amiben beadtad. Javasolnám, hogy kérdéseddel bizalommal fordulj a kisgyermeknevelőhöz,biztos nem fogja azt mondani, hogy mert csak....és tégy így minden helyzetben, hidd el megkönnyíti a kapcsolattartást ....üdv...egy kisgyermeknevelő régen gondozónéninek hívtak minket :)
2013. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még annyit nálunk lehet harisnya és kisszoknya a kimenetelkor pedig hűvösebb idő esetén szoknya le és a harisnyára megy egy vékonyabb melegítő vagy nadrág....remélem tudtam segíteni
2013. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Könyebb kezelni, le fel húzni a gyereken.
2013. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk ilyen kérés egyátalán elő sem fordult,bármilyen kényelmes ruhába lehetett bent a lányom ,kis ruhába ,szövet nadrágban. stb
2013. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy kényelmes legyen. A leggings megfelel melegítőnek. ENnyit nekünk is előírtak. De ettől függetlenül sok anyuka a kislányát még modellnek öltöztette, csipkés harisnya és mini farmerszoknya.....ez kényelmetlen, és nehéz is fel-le öltözni ha wc vagy átöltözés van.
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!