Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan tudnék segíteni?...

Hogyan tudnék segíteni? Kisfiam nem akar a bölcsiben aludni.

Figyelt kérdés

2 éves. Ez a 2. hetünk, tegnap ebéd után megmutatták az ágyát, de nem akart ráfeküdni, iszonyatos sírásba kezdett és csak az hajtogatta, hogy haza akar menni. Ma amikor meglátta, hogy teszik le az ágyakat teljesen kiborult, keservesen sírt, annyira felhergelte magát, hogy kihányta az ebédet.(sosem csinált még ilyet)Nekem a folyosón a szívem szakadt meg... annyira szeretnék neki segíteni. sokat beszélgetünk arról mi hogy van a bölcsiben, mit hogy kell csinálni, az ott alvásról is.(akkor nem tiltakozott) Bevitte az alvós állatkáit is, látta, hogy a többiek fekszenek, alszanak. Mit tegyek, hogyan segítsem?

Aludt már többször nagyszülőknél, keresztszülőknél, ott nem volt gond.


2013. szept. 10. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem aludtam soha ott. Ebéd után mindig jöttek értem, és vittek haza. Nem igényeltem a délutáni alvást, nem is erőltették.


Próbáld meg megbeszélni, hogy hadd hozd el te is őt alvásról.

2013. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2és fél éves, de ö sem akart ott aludni így 12re megyek érte minden nap. Ö is levágott egy nagyon csúnya hisztit és akkor eldöntöttem, hogy elhalasztjuk ezt az ott alvást egy kicsit. Nem akartam megtörni a lelkét, így érte megegyek, haza viszem ott lefekszik és alszik 2és félórát és minden rendben van. Januárba vissza térünk az ott alvásra majd... Ha teheted akkor ne törd meg a lelkét a fiadnak, érzed mi a jó neki, dönts helyesen. Kitartás :)
2013. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
otthon szokott aludni délbe?mert lehet hogy nem akar aludni és azért csinálja.én most iratom be a fiam magán bölcsibe.2 éves.mondtam a nevelőnek hogy nem alszik itthon sem nappal a gyerek.azt mondta hogy vannak praktikáik de ha nem alszik ne erőltetik addig majd játszanak vele amíg a többi gyerek alszik
2013. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!