Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor van a bölcsiben a téli...

Mikor van a bölcsiben a téli (karácsonyi) szünet? Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Párommal mindketten kereskedelemben dolgozunk, biztos hogy nem tudunk decemberben szabit kivenni, ráadásul én még próbaidő alatt leszek. Van esetleg ilyenkor ügyeletes bölcsi?
2013. okt. 27. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem párom olyankor nem dolgozik, mert bezárják az irodát, de ha dolgozna akkor babaysitter.
2013. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg van, de csak akkor, ha elegen jelentkeznek az ügyeletre. De nekem az a tapasztalatom, legalább is nálunk, hogy mindenki maga szokta megoldani, nagyikkal rokonokkal a felügyeletet. Nekem jó mert én biztosan itthon leszek. De úgy tudom még nem mondták de két ünnep között lesz zárva a bölcsi.
2013. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ket unnep kozott zarva szoktak lenni a bolcsik.... Meg nem is hiszem, hogy egy max 3 eves gyereknek jot tenne hirtelen egy uj gondozono, uj bolcsi...

Nagymama, szomszed, bebiszitter.

2013. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 ünnep között a bölcsik nálunk zárva vanak .
2013. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dec.23-jan.5-ig van szünet.1héten leállás van a munkahelyemen,2. Héten szabit veszek ki.úgy tudom nincs ügyeletes bölcsi
2013. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bölcsik, ovik, iskolák 2 ünnep között zárva vannak. Ilyenkor ügyelet sincs. Ügyelet oviban/bölcsiben csak őszi szünetben van, és tavaszi szünetben van, és a nyári takarítási szünetben van. Én vagy szabira megyek, ha nincs akkor táppénzre, vagy a mama bevállalja 1-2 napra. DE az is szervezést igényel, mert másik városba laknak anyumék.
2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bölcsőde december 23-án még nyitva tart, január másodikán pedig nyit.
2013. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van ügyelet 2 ünnep között oviban meg bölcsibe is. De nem szokták kérni. 9 éve dolgozok oviba/bölcsibe, de még sose kérték a 2 ünnep közötti felügyeletet. Megoldják mamákkal, szomszéd néni, ki hogyan tudja.
2013. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
08.08 vagyok. Őszintén megmondva ennek mi is örülünk, mert így mi is szabin tudunk lenni.
2013. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk dec. 21-től jan. 5-ig zárva lesz, az ovi is.

Viszont most nagyon szerencsésen jön ki a Karácsony, mert 3 nap szabi kivételével 1,5 hétig nem kell dolgozni :)

Én kivettem a 23, 30, 31-et, a 24-et és a 27-et pedig le kell dolgozni 7-én és 21-én.

2013. nov. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!