Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Decemberben lesz egy gerincműt...

Decemberben lesz egy gerincműtétem. Mivel a műtét után 6 hónapig gyógytornáznom kell és nem emelhetek mindig csak feküdnöm kell, kisfiamat (16 hónapos) bölcsődébe szeretném íratni. Ha beíratom a bölcsibe kapom még a GYES-t vagy elveszik?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ez nem megy am ugy, hogy te most november vegen kitalalod, hogy hopp, decembertol legyen bolcsis a gyerek! Nagy szerencse kellene hozza, hogy epp legyen ures hely. A gyest nem vennek el egyebkent, csak a gyedet.
2013. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Gyes-t is elveszik, de amúgy is csak akkor adhatod bölcsibe, ha dolgozol, mert kérnek munkáltatói igazolást. És jóval előtte be kell íratni, sok helyen 1 évvel előtte.
2013. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
A gyest nem veszik el,ha nem 8 órában dolgozol.Viszont apának és anyának is dolgoznia kell,anélkül nem veszik be.
2013. nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor fussunk neki.

1, A bölcsibe akkor veszik fel a gyereket, ha van hely.

2, Ha sok a jelentkező, előnyt élvez a szociálisan rászoruló, illetve az, ahol mindket szülő dolgozik.

3, Ha sok férőhely van, nem számít, hogy dolgozik e a szulo.

4, A gyest csak akkor veszik el, ha a nagyszülő igényli es mellette bölcsődes a gyerek.

Tehat ha vagy olyan szerencsés, hogy november végen találsz szabad férőhelyet, ahova felveszik a kicsidet, nem fogjak elvenni tőled a gyest.

2013. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok.A gyesről igenis le kell mondani,ha 8 órában dolgozol,ez törvény.Én csak 4 órában vagyok,így megtarthatom.Nálunk mindenképpen dolgoznia kell mindkét szülőnek,esetleg türelmi időt adnak-akkor is,ha van hely.Ezért a legjobb,ha megérdeklődi az ő bölcsijüket,mert mindenhol másképp állnak a dolgokhoz.
2013. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a kerdezo nem dolgozni fog. Gerinc műtéte lesz.
2013. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy nem fog máról-holnapra menni a bőlcsibe íratás ezzel tisztában vagyok :)Nem is most azonnal szeretném beíratni mert előre 2 hónapra van aki vigyáz majd rá :D csak mivel semmit nem tudok majd csinálni úgy gondoltam ez egy jó dolog lenne neki is és nekem is.
2013. nov. 29. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!