Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Apuka aláirása nélkül, hogy...

Apuka aláirása nélkül, hogy irathatom bölcsibe a gyermekemet? Nem vagyunk együtt, nem együtt működő

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett apuka aláírása.Munkáltatóit kellett adnia a munkahelyéről,de csak azért mert együtt vagyunk,egyedülállóként nem.Neked mihez kell?Milyen papírhoz?
2014. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem éltek együtt,és nincs elettarsad,akkor meg tudod igényelni az egyedülálló csp-t. erről kersz igazolást. ez elég szokott lenni a bölcsiben,nem kérnek apukatol semmi mást.
2014. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11 éves a gyerek, soha sehova nem kellett apuka aláírása
2014. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nemrég csináltattam a gyerekek lakcímkártyáját, mert új lakásba költöztem velük. Megjegyzem 100%-ban saját tulajdonú lakásomról van szó. Ettől függetlenül az apuka (nem élünk együtt) aláírása is kellett a lakcímbejelentőn.

Nem is értem...

2014. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan mindenhez kellene az apa aláírása es beleegyezese: költözés, bolcsode, ovoda, iskola....Van, ahol mégsem kérik es van, ahol betartják a törvényt es kérik.

Kerdezo!

Gyermekelhelyezesi pert kell indítani es ott kérni, hogy nalad helyezzék el a gyermeket es a hivatalos ügyeiben egyedül jarhass el.

2014. máj. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kislányom bölcsis beiratásánál sem kellet apuka aláirása pedig házasok vagyunk csak munkahelyröl kellet mindketönknek igazolás.
2014. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a felvételi papiron kérik az adatait és az aláirását de nem szeretném ha tudná hova járunk bölcsibe születése óta nem törödik a lányával
2014. máj. 25. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minel elobb gyermekelhelyezesi pert kell inditani es kerni, hogy a gyerek hivatalos ugyeit egyedul intezhesd/
2014. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló vagy, nem kell aláírás apukától! Tőlem sem kérték! Kitöltöttem a nevét meg amit tudtam és ennyi...
2014. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem véletlen van ez a törvény, meg hát te is alá tudnád írtani, ha akarnád, és ott a gyermek elhelyezés is, de azért mondjuk érdekes, ha apukát elnyeli a föld, mert hány olyan van, hogy olyan ívben szarik rátok, hogy ha akarnád se tudnád előkeríteni és akkor jönnek itt ilyen aláírásosdival.
2014. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!