Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek bölcsődei betegség...

Akinek bölcsődei betegség esetén bébiszitter vigyáz a gyerekre, mennyit fizet neki?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 16:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk 1000ft/óra
2014. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Kelemen Szabina ***** válasza:
37%
Ezzigen! Nem kevés! 5 óra 5000 ft pfff!
2014. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

úúúr isten! Ez nagyon durva. A mi esetünkben akkor az 9000 ft/ nap lenne. Szinte mondhatni, hogy fölösleges visszamenni dolgozni.


És megy a bébiszitter vagy viszed a gyereket hozzá? Egyéb dolgot is csinál? Pl. elmosogatja az edényt, amiből evett a gyerek, vagy leviszi levegőzni, gyógyszertárba elmegy-e? Ilyen egyéb dolgokra gondolok?


Más kommentelőkre is kiváncsi vagyok!

2014. aug. 20. 16:36
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
merre felé laktok? én babyszitter voltam amig nem született meg a kisfiam. mi mindig megbeszéltük az anyagiakat. aki nem tudta kifizetni azt az összeget amit én kigondoltam biztos találtunk megfelelő összeget. én is 800 és 1000 ft között dolgoztam, de én ebbe takaritottam vasaltam és mindenben segitettem a szülöknek. ha napot kelet vigyázni az nálam is 5000 és 8000 ft között mozgott! sajnos ezek az árak.de én szerettem őket és most is nagyon hiányoznak a picik. én ha babyszittert keresnék azt figyelném első sorban hogy szeretettből legyen a gyerekemmel, és ne a pénzért. de ez az én véleményem.
2014. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
700Ft/ óra tálat elmosogatja,levegőzni leviszi az a gyerekkel való foglalkozás,patikába viszont nem küldeném, nem háztartásvezetésre van felvéve, hanem gyerekvigyázásra.ű
2014. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
500ft/óra teljes napra 1 hétre 15.000ft házhoz megy!
2014. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Kedves 4-gyes valóban kritérium, hogy gyerekszerető legyen a bébiszitter, de azért a boltban neki sem adnak semmit csupán szeretetből, ő is pénzből él.Nagy felelősség van rajta, ti mennyiért vállalnátok egy gyerek felügyeletét? Szerintem 1000 forint nem gondolom, hogy nagy túlzás főleg ha még szakképzett is, vagy ilyen irányú képzettséggel rendelkezik. Be kell szervezni a nagyikat, hogy segítsenek , persze csak ha vannak.
2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Valahol igaza van az utolsónak.

"500ft/óra teljes napra"

3 éve diákmunkán dolgoztam 550 Ft/órabérbe.Azért ingyen senkinek nem kell dolgozni, főleg ha ő is megy érte nem egy helyen laknak akkor első 3 órába azért dolgozik hogy elmehessen oda? Tudom szükség nagy úr, de inkább addig is keressen normálisan fizet munkát.

2014. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Jó neked 4-es, akkor te gondolom elsősorban szeretetből jársz dolgozni, az, hogy mennyit fizet a munkaadód már nem is érdekel az a fontos, hogy te szereted a munkádat. Gondolom, hogy, ha valaki ilyen munkára adja a fejét, csak szorult bele valami vonzódás a gyerekek felé.
2014. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
A diákok úgy kapnak 550, hogy nincs ilyen nagy felelősség rajtuk, hát azt gondolom, hogy gyerekekre vigyázni nagy felelősség és nem megfizetni a bébiszittert nagy felelőtlenség.Én bölcsődei gnő vagyok. Régen egy rövid ideig nem volt munkám és hívott az egyik ismerős család bébiszitternek. Mikor kimondta, hogy mennyit gondol órabérnak, én kikértem magamnak. És nem volt lelkifurdalásom miatta és eszembe sem jutott, hogy, de hát én szeretem a gyerekeket (30 éve vagyok a pályán).
2014. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!