Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudtok tuti tippet ajánlani,...

Tudtok tuti tippet ajánlani, hogy kislányomat felvegyék az áhított kevés férőhelyes, állandón telített bölcsibe? Nagyon nehéz bekerülni. Most jelentkezünk (1 éves), de csak szeptembertől, legkésőbb jövő januártól kéne kezdeni bölcsit.

Figyelt kérdés

Helyzetünk:


- egyedülálló vagyok, apa nem segít a gyeerek körül

- lakáson hitel

- ha lejár a gyes, akkor dolgoznom kell, hogy fizetni tudjam

- szeptembertől újra nappali tagozaton leszek az egyetemen, nem passziváltathatok több félévet

- munka és egyetem mellett elképzelhetetlen bölcsi nélkül

- nincs jogsi/autó, ez a bölcsi van jó távolságra


Hogy járunk jobban, ha munkaviszonyt is igazolok, vagy ha csak nappali jogviszonyt? (családi napközire sajna nem lesz pénz)


2015. febr. 11. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes. Munkahelyet igazolj, az biztosabb. A bölcsiknél nincs körzet?
2015. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nappali jogviszonyt is el kell fogadniuk .
2015. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy tudom bölcsinél nincs körzet.


Nappali jogviszony tuti, h lesz, de munkaviszony nem biztos...


Olyan lelkiismeret furdalásom van, csak 19,5 hónapos lesz és már bölcsibe megy. Nagyon anyás. Viszont kíváncsi, vagány. Én utáltam a bölcsit, remélem neki nem lesz traumatikus. :(

2015. febr. 13. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:

BOCSI!! De ezt hívják nagyzási hóbortnak, sznobságnak!!

Az egy éves gyereknek teljesen mindegy milyen bőlcsödében tanulja meg az alapvető együttélés szabályait!! Egyikben sem hülye gyermek gondozónők dolgoznak!!

2015. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah felvették?
2016. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül családi napközibe került, a lehető legjobb helyre. :)
2016. febr. 27. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!