Mikortól lehet?

Figyelt kérdés
szegeden tudtok olyan bölcsödét ami már 5 hónapos vagy fél éves kortól befogad babákat?esetleg ami tarjántól nincs messze?munkáltatói igazolás nélkül is fogad?ha gyest megvonják nem probléma,de minél hamarabb kellene.mennyire előre kell beiratkozni?most három hónapos a babám...
2015. máj. 4. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogsz találni,úgy tudom a leghamarabbi az 10 hónapos kortól venné be,és kb 2 éves kortól "szokták" vinni. családi napközi sincs szerintem ennél előbb.
2015. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél mindig összeszorul a szívem. Bár semmi közöm hozzá, de mondd, hogy megélhetési zűrök miatt akarsz bölcsibe adni egy ilyen pici babát! Egyébként én úgy tudom, 20 hetes kortól fogadják a bölcsik a babákat. Az más kérdés, hogy beveszik-e: ilyen pici babának az anyja mellett a helye, nincs minden bölcsi felkészülve ekkora feladatra, munkáltatói nélkül pedig nem veszik be.

Ilyenkor úgy örülök, hogy nekem nem kell viwszarohannom dolgozni a gyermekeim mellől, fogok még eleget dolgozni a következő 30 évben.

2015. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
munkáltatói nélkül nem fogják felvenni.
2015. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak 6 hónapos kortól vehetik fel utána is kérdés fogadják e, munkáltatoi nélkül csak magán jöhet szóba de ott is kérdéses
2015. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!