Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit tegyek? Rokon és ismerőse...

Mit tegyek? Rokon és ismerőse protezsálnának munkahelyre. De 1 évesen kellene akkor bölcsibe adnom (egyedülálló vok)

Figyelt kérdés

direkt jeleztem, hogy októbertől dolgoznék, mert még be is akarom szoktatni, és szept közepére adtak időpontot a bölcsiben.

de rokon és ismerős úgy vannak vele, ha azt mondják holnaptól felvesznek, akkor tegyek is úgy, a munka az első, én igazodjak ahhoz, nem ők hozzám.


nagyon aggaszt, mert nagyon szeparációs most a kicsi, ráadásul beteg, eddig nyugodt voltam, hogy szeptemberre legalább 1 év 4 hónaposan csak csak érik még, erősödik lelkileg, tudunk játszóbölcsizni, megszoktatom vele a bölcsis napirendet, stb. máról holnapra én nem akarom "elhagyni" a gyermekem.


rokonnak nincs gyereke, szerintem ezért bele se gondol, én hiába mondom, csak az rá a válasz, hogy örüljek inkább, hogy lesz munkám(gyedből élek most, hatalmas a nélkülözés)


ha visszamondanám, a rokon égne be miattam, mert ő beszélt ezzel az ismerőssel.

de én is fogok és mondom majd hogy októbertől mennék de ha nem lehet erről szó?


nagy a tét, mert pont októberig kapok gyedet(1,5 éves koráig)most is tele vagyok tartozással, ebben a hónapban egyedül az adójóváírás fog segíteni, hogy kajára egyen.

szóval ha leondanám ezt a melot, nekem élet-halál lenne munkahelyet találni és eddig akárhány helyre jelentkeztem mindenhonnan elutasítottak(gondolom, mert nem tudok azonnal kezdeni..)


vagy nyugodjak bele, más fél évesen adja be és nincs a babának semmi baja alapon?


remény, segítség?


2015. jún. 5. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd, az nem úgy van, hogy holnap felvesznek egy munkahelyre, a gyerek még rögtön mehet a bölcsibe. ... Varolista van, még az is lehet, hogy szeptemberben sem veszik be.
2015. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csanába sem vennék be évközben?

amúgy ebből a rengeteg válaszból mire gondoljak amúgy?

2015. jún. 5. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy most neked bele fér a csana, nagy mázli hogy egyáltalán kaptatok helyet szerintem használd ki
2015. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána. De ott se fogják azt mondani, hogy oké, hozd holnap reggel 8ra és majd gyere érte munka után. Plusz az nem kevés pénz
2015. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz akkor kezdjetek szeptemberbe ,nem lesz semmi baja ha nem oktoberben keztek hanem szeptemberben.
2015. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiam 2 évesen kezdte a csanát. Szerintem 1,5 évesen könnyebben ment volna. Napi 2500 Ft, 2 hét volt a beszokás. És ez egy olcsó hely...

Nem hiszem, hogy telne rá neked.


Gondolom te is találkozol majd a főnökkel, mielőtt felvesz. Köszönd meg szépen a munkát, és mondd meg neki egyenesen, hogy van egy másfél éves gyereked, akit be kell szoktatnod bölcsibe. Mindenképp kell a munka, de más lehetőséged nincs, mert a bölcsibe akkor kezdhet. Ennyi.


Amúgy nővérem 7 hónaposan adta bölcsibe a gyerekét...

A muszáj nagy úr sajnos.

2015. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már megkérdezted. Nem kaptál elég választ?
2015. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!