Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jelent valamilyen hátrányt ha...

Jelent valamilyen hátrányt ha a fiatal gondozónőnek van egy kisebb, ízlésesebb tetoválása az alkarján. Mondjuk madarak? Vagy nem jelent gondot?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 22:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Vagy csuklón)
2015. jún. 11. 22:32
 2/14 anonim ***** válasza:
engem mint szülőt nem zavarna egyáltalán, viszont amennyire én tapasztalom, a legtöbb helyen elég maradiak ez ügyben... és ha lehetne is, az intézményvezető inkább nem alkalmaz tetovált gondinénit/óvónénit stb, ha van más (tetoválatlan) választása....
2015. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem jelentene gondot az sem, ha a gyermekem óvónőjét tetőtől talpig tetoválás borítaná.
2015. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Katicka29 ***** válasza:
Nálunk a kisgyermeknevelők felének van tetoválása, sőt a bölcsivezetőnek is. :)
2015. jún. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Egy kicsit megnyugtató... Kisgyermeknevelőnek tanulok, de nagyon szeretnék egy tetoválást a szüleim emlékére, nem nagyot, kis egyszerűt a kezemre ami mindig velem lenne. De nem szeretném ha ebből kifolyólag a jövőben problémáim lennének. Manapság már rengeteg embernek van, nem értem sokszor ezt a negatív hozzáállást. :/
2015. jún. 12. 09:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a vállamon van egy tenyèrnyi. Dolgoztam 1x egy általános iskolában, ès igen, szòltak, hogy ha lehet, ne látszòdjon már ki. Persze azèrt nèha kikandikált, a gyerekek nagyon èlveztèk, folyton nèzegettèk, megfogták, elmesèltèk, hogy az ő szüleiknek van-e, stb. Inkább csak az idősebb tanìtòkat zavarta.

Most, mint szülő,biztos nem zavarna, persze ne legyen telrevarrva halálfejrkkel, de normális, jò minősègű tetoválás tetszik. Bölcsis fiamnak is biztos tetszene, szerintrm el is ùjságolná egyből, hogy anyának is van.

2015. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én megvárnám azért hogy legyen egy-két év munkatapasztalatom :)


Óvodapedagógusnak tanulok, van már két hatalmas tetoválásom az egyik a hátamon a másik az oldalamon, szóval takarható helyen. Látható helyre legalább addig nem fogok varratni semmit, amíg nincs meg 2-3 év munkatapasztalatom.


Annyira hiányszakma a tiéd is meg az enyém is, hogy igazából nem nagyon válogathatnak, de szerintem akkor i s megéri várni vele egy pár évet, vagy takarható helyre varratni :)

2015. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem ez számít a szülők szemében, hanem hogy hogy fogsz bánni a kicsikkel. :)

A vezetők se ezt nézik, amikor munkát keresel.

Utolsó: a kisgyermeknevelő nem hiányszakma. 2 éve vagyok vele munkanélküli. :/

2015. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minap azzal jött a lányom, hogy szeretne tetkót, mert a Móni néninek (óvónénije) is van :) Megnéztem, tényleg van neki a felkarján, nem is kicsi. Fura, hogy nem vettem eddig észre. Nagyon jó óvónéni, a lányom imádja (azért is akar hasonlítani rá, gondolom).
2015. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Remélem, hogy előnyt jelent annak, akinek nincs!


A tetoválást egy felszínes dolognak tartom, olyan mint régen a falvédők a konyhában.

Valahogy azt sugalmazza, hogy a "viselője" nem tudja szavakkal kifejezni magát, vagy nem is akarja, és ezért kiírja magára, amit nem tud kifejezni.

Mint az autókra a mindenféle tapasztós matricák a frappáns (?) poénokkal.


Giccs felsőfokon. Remélem,hogy elmúlik ez a divat.

2015. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!