Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha nem veszik fel bölcsibe...

Ha nem veszik fel bölcsibe akkor ugrik az állásom?

Figyelt kérdés
Kislányomat nem vették fel a bölcsődébe. Viszont nekem januártól vissza kell mennem dolgozni. Nagyszülők dolgoznak szintén és messzebb laknak. Nem tudom kire bízni a kicsit. Annyit meg nem keresümk, hogy családi napközibe irassuk. Most mit tegyek? Ugrik az állásom?
2015. aug. 5. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hany eves? oviba meg nem tudod vinni? Probaltatok tobb bolcsit is? Probaljatok fellebezni
2015. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe. Több bölcsit is megpróbálni, esetleg bébiszittert keresni jutányos áron, ha egész napra szól, esélyesebb, csanából is van többféle, meg kell kérdezni az árakat, esetleg barátoknál, ahol vannak gyerekek, nem fogadják be, míg bölcsibe felveszik? Ez persze, csak nagyon jó barátok esetén merül fel.
2015. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fellebbezz, keress másik bölcsit a környéken, hátha. Még arra is van esély, hogy januárra felszabadul hely. Gondolom várólistára kerültetek.
2015. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!