Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsibe szoktatás alatt, mik...

Bölcsibe szoktatás alatt, mik a tapasztalatok? Hogyan alkalmazkodik a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 napja kezdte, ma először ebédelt bent, és hát elég kellemetlen volt, hogy fel alá rohangál és nem tud egy helyben megülni, mint a többi gyerek. Itthon is mindig úgy van, ha eszik ülnie kell, de itt egyszerűen nem fogad szót, érdekli a sok játék, kalandozik a figyelme, menne már játszani de közben éhes... Nem egyszerű, fog ez változni? Csak én érzem úgy, hogy "csak az én gyerekemmel van gond" ? Vagy mások is vannak így ezzel?

2015. szept. 9. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mások is vannak így. Pár nap alatt megszokja
2015. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Bölcsis gondozónak tanulok,a beszoktató csoportosokkal vagyok és azt kell mondanom, hogy minden gyerek más személyiség vannak izgő-mozgók is, nem kell emiatt aggódni,amint megismerkedik a környezetével és nem lesz akkora újdonság (3 nap még nagyon is új)fokozatosan megérti a szabályokat.Türelmesnek kell leni akár 1-2 hónap is lehet míg megszokja.A bölcsiben a gondozók szépen leülnek a gyerkőcökkel és segítenek nekik étkezni odafigyelnek,hogy ne üres poccakkal maradjanak, de közben megpróbálnak egy olyan rutint kialakítani a gyereknek,hogy egyedül is tudjon enni.
2015. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!