Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mindenutt hangosan beszelnek...

Mindenutt hangosan beszelnek a csoportban a gondozok alvas alatt?

Figyelt kérdés
Ma van az elso ottalvos napunk. Dobbenettel veszem eszre (folyoson ulok),hog folyamatoysan,hangosan,dumalnak,pletykalnak bent a gondozok.Kislanyom mindig csendben alszik,eberen,zavarja a zaj.mondtak h ne is szamitsak ra hogy itt ugy alszik mint otthon,mert itt beszelnek. Persze h mas, gondoltam,de azt nem hogy az agyuk mellett egy meterre... Olyan hangerovel a gyerekek mellett, hogy minden szot hallok a folyoson csukott ajto mogott. Kivancsi leszek, hogy milyen nyuzott,faradt gyereket kapk majd minden nap delutanonkent vissza.:(
2015. okt. 2. 13:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolso, en is ugy gondolom h pihenni csendben lehet. Ahogy gondolta, ugy is lett: Kislanyom otkor mar asitozott, hattol nyolcig meg nyugoskodes, sirdogalas. Faradt nah. Egy oraval elobb le is kellett tenni. Idovel talan beleszokik az uj helyzetbe es nem viseli meg ennyire. :(
2015. okt. 2. 20:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem beszélgetnek, de folyamatosan ki-be mászkálnak a csoportból, kilincs nyikorog, ajtó csapódik... Mondjuk az én lányom néma csendben se alszik 1 óránál többet :( Anyum a bölcsiben dolgozik és állítja, hogy tényleg megszokják a gyerekek, és alszanak a zajban is. Nem tudom, lányom még csak egy hónapja jár, kíváncsi leszek, hogy egy év múlva mi lesz.
2015. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálunk halkan beszélgetnek és sztem ez a normális.Én lányomat néha kelteni kell mert nem ébred fel arra hogy uzsihoz terítenek, bezzeg ha itthon mosogatok arra tuti.

Pedig zajban is csendben is alszik.

Én szólnék mert sztem elég bunkó dolog ez így, akár hozzászoknak akár nem.

2015. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem pihentető a zajban alvás, hacsak nem "fehér zaj" (monoton, zúgó zaj). A lányomat csecsemőként néha úgy tudtuk altatni, hogy a telefonomra letöltöttem egy hangeffekt alkalmazást és porszívó hangot bekapcsolva betettem az ágy mellé. Majd fél óra múlva belopakodtam és kihoztam a mobilt.


Jómagam tévére vagy rádióra alszom el, főleg nyugis, narrálós műsorokra. Időnként előfordul, hogy elfelejtem beállítani az elalvás időzítőt - olyankor úgy kelek fel több óra alvás után, mint akit napok óta nem hagytak aludni. Zaklatottan, rosszkedvűen, fáradtan.

Pedig felnőtt vagyok, kifejlett, stabil idegrendszerrel.

2015. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ajtócsapkodás/mászkálás ment ezerrel. Volt, hogy egyáltalán nem aludt akinek az ajtó mellett volt az ágya. :/
2015. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!