Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis, ovis gyerekek anyukái...

Bölcsis, ovis gyerekek anyukái! Mennyi hely áll rendelkezésetekre, ahová a gyerkőc cuccait elpakolhatjátok? (váltócipő, utcai ruha, tartalék ruhák, stb. )

Figyelt kérdés
Elégedettek vagytok annyi hellyel? Mennyi, milyen cuccot kérnek "kötelezően" az óvónénik?(gondolok itt olyanra, hogy esőkabát, pizsama, tornacucc... stb. ami mindig kell, hogy legyen a szekrényében)

2015. okt. 6. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az előző ovinkban nagyon kevés hely volt, egy fogas (rajta ovis zsák) meg egy polc fele vagy harmada. Kellett váltócipő, benti/kinti ruha, tartalék ruha, tornaruha. A mostani oviban sokkal nagyobb a hely, mert itt mindenkinek saját szekrénye van. Ugyanazokat kérik, plusz pizsamát.
2015. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oviba ,nálunk egy oviszsáknyi hely van ebben vanak a lányom váltoruhái ,elég ,kabátoknak külön fogas van ,kellet benti cipö,tornaruha torna cipövel ,de a tornaruhának van külön zsák külön fogasal .saját törölközö is kell.
2015. okt. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy oviszsaknyi hely. Ebbe belefer 2 teljes valtoruha, ami az elvaras. Van ciposszekreny, oda megy a valtocipo és fogas a kabatnak, esokabatnak. Pizsit az agynemuvel együtt tárolják, a torna felszereles külön egy kiskocsiban van
2015. okt. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bölcsőde, két polcnyi hely.

Amit ott kell tartani:

- váltóruhák

- pelenka

- popsitörlő

- cumik (alváshoz kell)

- alvó plüss


A cipőknek külön polc van, oda betettük a saját papucsunkat is, meg a benti szandálját. A polcon is kint vannak a jelek, afölé lehet pakolni, ami a miénk.

2015. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Baranka ***** válasza:
Nekem 2 ovisom van. A jelüknél egy kicsi fakk van (én ide zsepit, alvós plüsst, sapkát szoktam rakni). Meg oviszsáknak van hely (ebben ugye a váltás ruha van). Évszaknak megfelelő öltözetet kérnek. Tornához csak középsőtől öltöznek át, addig nem. Pizsamájuk a csoportszobában az ágyukon van. Én meg vagyok elégedve a hellyel. Ja és külön cipős szekrényük is van.
2015. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ovis a fiam. Van egy szekrényük, ebben van fent egy fogas, amire oviszsákot akasztanak. (az ovi adja) Két része van a zsáknak, az egyikbe váltóruha van, a másikba az amibe visszük, amit nem akarunk hogy ráadjanak, hogy tiszta maradjon hazamenni. A szekrényaljában polc van, ezen van az udvari, kinti játszóruha. A falon van egy jellel ellátott kétágú fogas mindenkinek a kabátjának. a szekrény alatt saját fiók a cipőknek. A csoportszobában szintén saját fiók, ebbe tesszük a tornazsákot, az alvókát, esetleg egy mellényt hogy kéznél legyen, ha fázna. Esőkabátot nem kérnek. Ha esőbe visszük a kabát mellé lehet azt is akasztani. pizsi sincs nálunk.
2015. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bölcsis a fiam.

2 szekrény van. Kb 30x40x80 cm egy szekrény. Plusz a váltócipő egy nyitott polcon van, minden gyerek hele ott van, hogy ne legyen keveredés.

Ami kell 2 váltás ruha, mé pelenka.

Elégedett vagyok, bőséges hely.

2015. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bölcsiben volt egy kb. 60x30x30-as szekrényünk, ebben voltak a váltóruhák. A cipő egy tárolóban volt, a kinti pelenkázó alatt. A benti dolgok a csoportszobában/fürdőben (pelus, törlőkendő, ágynemű). A kabát/overál nem fért el, csak a szekrény ajtaján. Oviban kevesebb a ruha, egy szatyornyi váltóruha felakasztva, és van egy plusz polc. A kabátok a falon lógnak akasztókon, a cipők a szekrény aljában. 2 gyerek van 1 szekrényrészben, elférünk itt is.
2015. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!