Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Idegesít, hogy nem alszik,...

Idegesít, hogy nem alszik, kicsi még és a bölcsi összekavarta a napirendet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

bölcsiben nem alszik el.

amikor elhozom, kb 13-kor, babakocsiban bealszik ugyan, de az semmi(10-30 perc), mert hazaérve felébred, én meg nem akarok 2 órákat csövezni azért a városban, hogy aludjon, ráadásul ügyelve hogy halk területen menjünk(tehát elintézni se tudnék semmit v vásárolni azalatt)mert felébred.

itthon uzsonnára teli eszi magát, hulla fáradt, megteretem az elalvás lehetőségeit(ingerszegény környezet, stb., mint amikor este altatom)és izeg mozog nyűglődik nyöszörög nem alszik..

mgég 19 hónapos, szüksége lenne a nappali ebéd utáni 2-3 órás alvásokra..


2016. jan. 14. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hozd el 13 órakor. Vagy rögtön ebéd után, vagy kettőkor. Mi értelme az egy órának? Majd megszokja amúgy, van akinél pár hétbe is bele telik
2016. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sétálva menjetek haza és aludjon otthon.
2016. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azt mondták hogy szokatni akarják a bölcsiben alváshoz ezért mmenjek érte később 1-re

csakhogy nem alszik bent..

2016. jan. 14. 16:39
 4/7 A kérdező kommentje:
2. sétálva megyünk, hazaérve mindig felébred
2016. jan. 14. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. hozzászóló úgy értette, hogy a pici is sétáljon.
2016. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19 honapos. Velemenyem szerint tul faradt,azert nem alszik el. Az enyem ugyanezt csinalta. 1,5 evesen kezdte a bolcsit,kb 3 honap eltelte utan nem aludt,pedig o 14-ig volt. Csak ugye az ovononenik megengedtek neki,h hogyha nem akar aludni,kimehet a masik helysegbe a tobbiekkel jatszani. Nana h kiment. Aztan szoltam h igenis fektessek le,de csak forgolodott.. nem aludt... aminek az lett a kovetkezmenye h bealudt 18-kor...majd este csak 23-kor tudott elaludni.

Lenyeg ami lenyeg,h megoldodott magatol a helyzet,megszokta,csak ha lehetne 2-ig az jobb lenne es az ovonenik se engedjek h felkeljen (nem eroszakkal gondoltam) es megszokja.


A masik,ha nem megoldhato,akkor pedig ne engedd h aludjon az uton mert egy gyereknek 10 perc is olyan mintha aludt vna egy napot es ujra feltoltodik energiaval. Ezert menj csak zorgos uton:) es otthon el fog aludni szerintem.

2016. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Igen úgy gondoltam hogy a gyerek sétáljon, szaladjon, bohóckodjatok hazáig és otthon aludjon el.

Vagy ha nem akarod ott altatni vidd haza mindjárt ebéd után.

2016. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!