Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kié a Bölcsi csoportba szülő...

Kié a Bölcsi csoportba szülő altal bevitt ajándék jatek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vittem játékot a bölcsibe mert igy látom kevés es szegényes .

Ma a gondozó azt mondja h utólagos engedelmeddel elvitte az unokájának az egyiket mert erre vágyik régóta 😐

Se köpni se nyelni nem tudtam

Féltem ellenkezni mert nem szeretek konfrontálódni

De teljesen ki vagyok

A saját es azoknak a gyerekeknek vittem akik oda járnak es elviszi az unokájának.

En le vagyok ezen döbbenve.

Szerintetek?



2016. jan. 28. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt joga hozzá. Te azért vitted a bölcsibe, hogy a gyerekek (köztük a tiéd is) játsszanak vele. Nem azért, hogy ő sajátjaként kezelje és hazavigye az unokájának. Az "utólagos engedelmed" ebben az esetben csak olyan kifejezés, ami azt jelenti, "már úgyse tehetsz semmit". Én azért megmondtam volna neki, hogy nem az ő pereputtyának veszem a dolgokat, és legalább érezze qrva rosszul magát, ahányszor ránéz, hogy az unokája tképp lopott játékkal játszik.
2016. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
most már tudod miért szegényes a bölcsi. pofám leszakad. én ezt azért jelezném a vezetőnek! nem azért, mert felháborít, hanem mert sért a tudat, hogy a gyerekeknek nincs játéka míg az unoka álma ki van elégítve...
2016. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Felháborítónak tartom. A gondozónő kap fizetést, akármennyit is, de kap, vegye meg abból a régóta vágyott játékot az unokájának. Értem én, hogy nem szeretsz konfrontálódni, de ezt tényleg szó nélkül hagytad? Nem kérdezted meg, hogy ezt mégis hogy a büdös francba képzeli?
2016. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg mert ket kicsi gyereket viszek oda minden nap es felek nehogy rajtuk töltse ki majd
2016. jan. 28. 22:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért pontoztatok le?


Én is azt javaslom, hogy mondd el a vezetőnek, hogy mi történt, ha nem is akarsz konfrontálódni, akkor is jelezni kellene, hogy ez így nem jól van. Legközelebb a gyereket viszi haza, mert mindig is szőkét akart? Utólagos engedelmeddel...

2016. jan. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb elviszi a gyereked cipőjét, mert nekik is épp olyan kell?

Ne hagyd, követeld vissza. Azt a bölcsinek vetted. Ha emiatt a gyereken tölti ki a mérgét, akkor még botrányt is rendeznék.

2016. jan. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondtam volna, hogy hol lehet beszerezni. Pofátlanság volt, de nagyon!
2016. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy oké, ennyi és ennyi volt, legyen szíves megtéríteni, vagy hozni egy újat a bölcsiseknek, mert az ottani gyerekektől vette el. Hátha leesik neki. Ha nem hajlandó, szólnék az óvodavezetőnek.
2016. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek a 2gyerek miatt,de szépen mond meg neki,h ha az unokája kijátszotta magát,legyen szíves hozza vissza,mert a te gyerekeid is szeretnek vele játszani.
2016. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú, fel tudnék robbanni az ilyentől... Az ilyen emberek, akik mindent a sajátjukként kezelnek, és úgy adják tovább, mintha ők maguk tettek volna bármit is az adott dologért... A férjemnek van egy ilyen kolléganője, aki mindig mindent hazahord az unokájának, legyen szó papírszalvétáról, mások által bevitt süteményről, vagy akár valakinek a hűtőben tartott 2-3 darab paprikájáról. Ja, az unoka 20 éves :D

Na, visszatérve a tárgyra, egyértelmű, hogy teljesen jogtalan volt, hogy a gondozónő hazavitte a játékot, mert te azt a csoportnak adtad, nem neki, és nem az unokájának. Ha az unoka erre vágyik, akkor vegyék meg a kedves szülők, vagy a kedves nagyi, gondolom szívesen elárulod, hol lehet kapni.

Egyébként én biztosan jelezném a vezetőnek, mert ez így nem állapot.

2016. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!