Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Muszaj dolgoznom. Hogyan...

Muszaj dolgoznom. Hogyan oldjam meg a gyerekfelugyeletet?

Figyelt kérdés

A lanyom 2 eves. Muszaj vissza mennem dolgozni, napi 4 oraban. Egy heten 4 nap.

Eddig ugy volt , hogy anyosom, ferjem, baratnom(szinten kisgyerekes nemi juttatasert) vallaja ezt a par orat. A problema: parszor probaltam ott hagyni fel orara, de azt a fel orat masszivan vegig orditotta.

A kerdesem, hogy majd abbahagyja(ezt tanacsoltak jo paran) hogy par alkalom utan megszokja... vagy a bolcsodebe mas lesz e a helyzet?

Esetleg jobb lenne ha anyos a sajat otthonunkban vigyazna ra? Nem sokat voltak kettesben eddig. Masnal sem hagytam sosem. De most tenyleg muszaj dolgoznom. :(


2016. nov. 21. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Anyósodanak kellene hozzátok mennie, amíg nem vagy otthon, így a kislányod a megszokott környezetében van, mégha nem is vagy vele együtt, így talán csak egy "sokk" éri. Boldog bölcsis nemigen van. A melózás miatt ne legyen bűntudatod.
2016. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sok boldog bölcsis van, fiam is az volt. Ahogy a csoportban még jó páran, mert fantasztikus volt a gondozónő. És igen, ott meg tudják oldani a sírást. Én rájuk szavazok.
2016. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem volt egyik gyerekem sem bolcsodes. Megis arra szavazok.
2016. nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Én lányom is imádta a bölcsit.

Egy sirás nem volt soha pedig senki,még apja se nagyon volt vele. Inkább oda vidd sok gyermek,elfoglaltság leköti

2016. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Bölcsi.

Nálunk is vállalta volna anyós... de vajon tudott volna folyamatosan a gyerekkel játszani, jó időben menni játszótérre, pajtások közé... és mire hazaér, asztalon legyen a meleg kaja? nem -> bölcsi. imádta a fiam.

2016. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek ment a 👍. ma megkerdezem a bolcsit.
2016. nov. 22. 08:32
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Az én lányaim is szerették a bölcsit, remélem majd a fiaim is fogják.
2016. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs hely a bolcsiben. Nem veszik be :(
2016. nov. 22. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

szerintem döntsétek el hogy ki és hol fog vigyázni rá,legyen ez állandó.

aztán ahogy a bölcsiben is, kezdődhet a szoktatás, fokozatosan!

2016. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bölcsi. Imádja a lányom, elolvadok reggelente a nagy mosolya láttán, ahogy belép. :)
2016. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!