Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha lenne ilyen lehetőség a...

Ha lenne ilyen lehetőség a lakóhelyeden, élnél vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdés pusztán elméleti, nem hiszem, hogy túl sűrűn előfordulna Magyarországon, de azért érdekelnek a vélemények.

Ha lenne a lakóhelyeden olyan ingyenes, félnapos bölcsi, amit kimondottan az otthon lévő anyukák 2-3 év közti gyerekeinek tartanak fenn, te beadnád oda a gyereket? Már otthon ebédelne, hosszabb bent maradásra nem lenne lehetőség.


2016. dec. 2. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk heti egy napot beadnám a gyerektársaság miatt.
2016. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Azért érdekes hogy csak azok vannak lepontozva akik nem adnák be, akiknek nem teher a gyerekükkel foglalkozni. Nekem nem teher a gyerekemmel lenni.
2016. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Beadtam volna.


Heti 2x kellett vinnem a kicsit kórházba (koraszülött volt), ezalatt az idő alatt egy bébiszitter vitte játszóházba a nagyot. Nagyon élvezte.

2016. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Én írtam, hogy az enyém jár. Ki mondta, hogy azért viszem, mert teher? Nem, azért, mert szereti. Napi 2 óràt van külön tőlem, ez annyira elítélendő? Ne írj màr hülyeségeket.
2016. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem akartam veszekedést.

A kérdést azért írtam ki, mert nemrég hallottam ilyenről, és először nagyon furcsállottam, de jobban belegondolva valószínűleg én éltem volna a lehetőséggel, amikor ennyi idősek voltak a gyerekeim. Kicsit csodálkozom a sok "nem" válaszon, hiszen van egy masszív réteg, akik szerint a bölcsi egy nagyon hasznos dolog, de úgy látszik, ők nem olvasták a kérdésemet. :)

2016. dec. 2. 22:02
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha nem is mind az 5 napra, de 2-3 nap délelőttre igen.

Itthonról dolgozom kell, ami nem könnyű egy folyamatosan szórakoztatásra vágyó 14 hónapos mellett. Ő tényleg nagyon igényli,hogy játszanak vele. A Nagyobb pl. nem volt ilyen. És ez már most elég nehéz az itthoni munka, meg a házimunka mellett.

Nem mindenhol van 5 nagymama, hogy besegítsenek.

De a főbb szempont nálam tényleg az,hogy a fiamon már most látszik,hogy kell neki a társaság. Mindegy,hogy az apja, vagy éppen apukám, vagy a nagy fiam, bárki jó neki,csak játszanak, menjenek vele.

2016. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!