Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megoldható hogy a középsőt...

Megoldható hogy a középsőt felvegyék bölcsibe?

Figyelt kérdés

A nagy 5 éves ovis,a középső márciusban tölti a 2-t gyeden vagyok vele,áprilisban pedig érkezik a kicsi.

A bölcsiben van hely.

A kérdés mivel nem megyek dolgozni a középső járhat valamilyen indokkal bölcsibe?

Hiányzik neki a gyerektársaság.


2016. dec. 17. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha van hely felvehetik és járhat is.
2016. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Bölcsitől függ.Valahol nem veszik fel azt,akinek nem dolgozik mind 2 szülője.Viszont most lehet hallani,hogy elveszik a gyedet,ha az anya otthon van.Ez alól a kisebb testvér nem mentség.
2016. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Biztos felveszik bölcsibe, de nem néznek rád jó szemmel, mert lehet olyan elől veszed el a helyet aki dolgozik és nem tud vigyázni a gyerekére.


De a helyedben én is vinném, ha hiányoznak neki a gyerekek

2016. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk biztos nem vennék fel, a bölcsi a dolgozó szülőknek van. Ha hiányzik neki a gyerektársaság, vidd játszóházba, játszótérre. Még két éves sincs, nem hiszem hogy annyira hiányozna neki a társaság, mivel ebben a korban még nem is játszanak egymással.
2016. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk(Bp.)tuti nem vennék fel.Úgy meg végképp nem,hogy áprilisban jön a tesó.A dolgozó szülők még nem óvodás korú gyerekeinek találták ki a bölcsit.
2016. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, de honnan veszed, hogy hiányzik neki a gyerektársaság?

Nekem ez úgy tűnik, hogy azért passzolnád le, hogy napjözben a babával tudj foglalkozni. Értem én, hogy nem könnyű a helyzet, de gondolom ezzel számoltál amikor vállaltátok a harmadikat.

Nem gondolid, hogy sok lenne egy épphogy két évesnek, hogy tesó születik, anya pedig leadja őt a bölcsibe???

Nekem nem lenne szívem megtenni. Az indokod meg szánalmas már elnézést.

2016. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Foglalkozz vele te! A bolcsode dolgozo szulok gyerekenek van.
2016. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem oltást kértem!Elhihetitek h foglalkozom velük!Viszem is játszóházba,bölcsis játszóházba,és az oviban is elvan a nagyobb gyerekekkel.Látom rajta,hogy én már nem vagyok annyira érdekes és szórakoztató...A fiammal is ugyanígy volt csak mellőle visszamentem dolgozni!

Nem venném el senkitől a helyet,van nem egy bölcsöde,hely is van.Tudom hihetetlen de Budapesten kívül is létezik Magyarországon élet 😊 és minden teljesen másképp működik.

Amikor a fiam volt bölcsis volt olyan csoporttársa akinek az anyukája nem dolgozott,hanem kicsivel volt otthon.DE azóta változtak a törvények,azt gondoltam mostanában hátha valaki volt hasonló helyzetben és ad valami tuti tippet...2,5évesen meg egyébként is megy oviba

De nem is magyarázkodom tovább.TI úgyis jobban tudjátok mi a jó a gyermekeimnek és mennyit foglalkozom velük.

2016. dec. 17. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Bocsass meg, en biztos nem oltani akartalak. Feltettel egy kerdest, amibol nekem az jott le, hogy amire keszulsz azt megsinyli a gyereked. Azert irtam le a velemenyem, hatha atgondolod azt amit gondolok es esetleg hajlasz arra, hogy amikor a kisteso szuletik az eppen ketevesednek jobb lesz othhon veled, mint bolcsiben. Ne abbol indulj ki, hogy mas anyuka berakta a bolcsibe ilyenkor a gyereket..., hanem magadat es a gyerekedet nezd. Attol, hogy jol elvan egy ket orara a nagyobb gyerekekkel nem jelenti azt, hogy Te nem vagy fintos szamara, foleg ugy, hogy mondjuk reggel 8-4- ig gondozonok foglalkozzanak vele. Lehet nem hiszed el, de a gyereknek ez ugy jon majd le, hogy megszuletett teso, anya vele foglalkozik, engem lepasszol. Olyan hamar felnonek es ovisok lesznek. Orulj neki, hogy Te meg otthon tarthtod! Ezek az idok sosem jonnek vissza!
2016. dec. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de a kérdésed alapján olyan "lepasszolósnak" tűnsz...

Ha meg van hely a bölcsiben-és ezt Te biztosra tudod-mi a viharért minket kérdezel?!És igen,tudom,hogy Bp.-en kívül is van élet.Ám én nem tudok más városról,településről,községről,faluról, stb. nyilatkozni,mivel született fővárosi vagyok!

Azét a kérdésedben is van csavar!Idézlek:"A kérdés mivel nem megyek dolgozni a középső járhat valamilyen indokkal bölcsibe?" Na,ezen mondatod végett lettél totál unszimpi,lepasszolós.

2016. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!