Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit csinálnak a bölcsiben a...

Mit csinálnak a bölcsiben a gyerekkel, aki nem alszik délután?

Figyelt kérdés
Lányom januárban lesz 2 éves, másfél éves korától nem lehet rávenni a délutáni alvásra. Úgy néz ki hamarosan bölcsibe kellene mennie. A beszoktatástól nem igazán félek, nagyon szeret gyerekek között lenni (persze majd meglátjuk). De mit csinálnak vele így, hogy nem alszik? Gondolom a többieket zavarná. Egy gondozó esetleg átviszi játszani az ilyen gyerekeket egy másik terembe? Vagy hogy megy ez?
2016. dec. 25. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt szerettem volna írni mint a 9es. Nem kritizálom senki otthoni nevelési módszereit de az éberségnek is vannak okai. Akár enni innivalókban is keresendők, napirendben is. A többit a 9es leírta. Nagyobb pörgés lessz, délutáni mese vagy dia,tízórai uzsonna ebéd.
2017. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bölcsiben dolgozom,még soha nem láttam olyan gyereket aki legalább egy picit ne aludt volna.Egyébként csendesen pihennek,hidd el megszokják.Nálatok hogy alakult?
2017. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, h az alvásidő az alvásidő, nem vitték külön játszani azt aki nem alszik el... sőt nem is volt olyan aki nem alszik 🙂 ki voltam akadva h bölcsödében h a manóba lehet ilyen rend és fegyelem. A russzul alvó gyerekem gond nélkül aludt a bölcsiben, nem hittem el mikor a dadus küldte a képet... látja a többieket is, tudatosan készülnek rá, tudják h ebéd után alvás jön, kell nekik ez a rendszer mert ez ad nekik biztonságot h mi mi után következik. Az alvásidő alvásidő, az egy éves is tudta és a 2 éves is. Hihetetlen. És eléggé önállóságra nevelik őket, a kezébe adták a kanalat még az egész kicsinek is, látta a többit és evett alig hittem el a 2 szememmel láttam amikor beszoktatáson voltam. Vagy csak én fogtam ki szuper bölcsit, v mind hasonló nem tudom, de ezek fényében én azt javaslom ne aggódd túl a dokgokat, pontosan tudják mit csinálnak hogyan kell bánni a picikkel. Nekem csak jó tapasztalatom volt.
2023. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!