Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Diplomámat írom januárban...

Diplomámat írom januárban végzek. Februártól nem jár neki?

Figyelt kérdés

Szeptembertől jár bölcsibe kislányom. Sajnos a tanulói jogviszonyom lejár jan végén diplomával.. Februártól kirakhatják? 4 hónapos terhes vagyok, tehát pár hónapra nem keresek melót. Férjem dolgozik. Állítólag vannak várólistán a helyére,de én megpróbáltam volna elhelyezkedni(talán sikerül) 4 órásban, vagy itthon dolgozok, de így esélytelen lesz, ha kirakják :(

van erre vmi kiskapu?



2017. jan. 5. 17:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Úgyse vesznek fel sehova.
2017. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Van kiskapu vagy nincs, járt más is így?

válaszoló, nem a felvevésről van szó, hanem megoldható-hogy ne "félidőben" rakják ki a lányom.

2017. jan. 5. 17:36
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon, vedd ki a bolcsibol.
2017. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ez így oké, de azért nem ártott volna, hogy dolgozzak én is. Eddig úgy volt,hogy júniusig azért maradhat.
2017. jan. 5. 17:55
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha szerzel munkát februárig, akkor maradhat. Ha nem szerzel, akkor nem. De februárban már 5 hónapos terhes leszel. Ha addig nem sikerül munkát találni, azután végképp nem fog sikerülni. Főleg 4 órásat vagy otthoni munkát. Miylen álomvilágban élsz, ahol két kézzel kapkodnak a friss diplomás, kisgyerekes kismamákért, hogy részmunkaidőben foglalkoztathassák őket?
2017. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

"ez így oké, de azért nem ártott volna, hogy dolgozzak én is."


Ennyi erővel az sem ártott volna, hogy stabil élethelyzetre, meggondoltan potyogtasd a gyerekeket :)

2017. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

örülök,hogy így jellemezed, hogy"potyogtasd" úgy,hogy nem is ismertek.....kár volt kiírnom mindenki abba tud belekötni ami nem is kérdés.

olyan "világban" élek, ahol nem a gyerekem nagyanyja akarok lenni és nem 35 évesen gondolkodni,hogy ideje lenne szülni úgy 2-3 gyereket még 5 év alatt....ennyi.


mellesleg: gyeses kismamák "akciósak" munkáltató szempontjából

2017. jan. 5. 21:25
 8/24 A kérdező kommentje:

stabil anyagi helyzet: mire stabil anyagi helyzete lesz egy embernek addig gondolkodhat azon,hogy inkább örökbe fogad.

Elmondhatom,hogy megnyugodhat mindenki, mindene megvan a gyerekeimnek :D, attól,hogy Férjem dolgozik, még meg tudunk élni és mindene megvan a lányomnak. Sajnos ki kell bírnia majd iphone telefon nélkül majd a tinédzser korát kb. ennyi "hiánya" lesz. (irónia-nehogy valaki félreértse, nem vagyok kütyü párti)

2017. jan. 5. 21:36
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem írtam semmiféle stabil anyagi helyzetről, meg kéne tanulni olvasni, ha már diplomázol! Stabil élethelyzetet írtam... Ami azt jelenti, hogy nem éppen végzel az egyetemen, kéne valami munka, közben a már meglévő gyereked is iszonyatosan kicsi...
2017. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Annyira kedvezmény nem jár utánuk, hogy egy munkáltató felvegyen egy szakmai tapasztalattal nem rendelkező, bármikor táppenzre kényszerülő, aztán kirúghatatlan félidős kismamát. Egy cég sem szivatja magát ilyennel.
2017. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!