Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha bölcsis a gyerek, a Gyed...

Ha bölcsis a gyerek, a Gyed tényleg nem jár már?

Figyelt kérdés

Szeretnenk a kislanyomat beiratni bolcsibe tavasztol akkor lesz 17 honapos, mar elkezdtem dolgozni december ota es hat anyosommal van ilyenkor,de nem varhatom el tole, hogy ilyen idosenv(mert mar benne van a korban) utazgasson miattunk, igy hat csak a bolcsi marad. Csak nem tudom, hogy a mar bolcsis gyerek utan tenyleg nem jar mar a gyed?

Valaki esetleg meg tudja mondani?

Koszonom


2017. jan. 12. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Ha dolgozol, akkor jár.

Ha nem dolgoznál és úgy jár a kicsi bölcsibe, akkor nem járna.

2017. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jár.
2017. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Jár, ugyanúgy gyed munka mellett is, ha bölcsiben van a gyerek. Gyest is fogsz kapni ugyanúgy.


"Ha nem dolgoznál és úgy jár a kicsi bölcsibe"

A legtöbb helyen szülői munkáltatói igazolással veszik fel a gyereket, tehát ha anyuka nem dolgozik, nem is járhat bölcsibe a gyerek...

2017. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De "sajnos" sok helyen beveszik...nem csak úgy találtam ki...a mi bölcsinkben tudok olyanról, ahol anyuka szerzett munkáltatóit. Pedig egy bölcsi van a környéken többszörös túljelentkezés....
2017. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez csak tervezet volt, hogy ha úgy adja anyuka bölcsibe a gyereket, hogy nem dolgozik, akkor megvonják. De ha jól tudom nem vezették be.

Te viszont dolgozol, így ha bevezették volna, sem vonatkozna rád. Sőt, még a gyest is kapni fogod.

2017. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tervezet volt, az oep oldalán is írja ezt a kitételt. De természetesen csak akkor, ha nem dolgozol. Mivel dolgozol így ugyanúgy járni fog a gyed.
2017. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!