Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Újpest bölcsödék, vélemény?

Újpest bölcsödék, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Újpesti lakosok vagyunk,kisfiamat bölcsödébe kell irassam jövőre,most 9 hónapos. Terveim szerint csak 2019 januárjában ment volna. Valóban nem veszik fel a gyerekeket mert nincs hely ha évközi a beiratkozás? De a legfontosabb: ajánlanátok nekem újpesti bölcsödét? Van "legjobb"?

Tudom,minden gyerek más,más az igény,de első baba,természetesen a legjobbat szeretném neki mint mindenki a saját gyerekének.

Köszönöm válaszaitokat! :)



2017. szept. 26. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi inkabb a 13. keruletbe vittuk.
2017. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom csak oda lehet beadni a jelentkezést ahova be vagyunk jelentve. Tehát csak 4.kerületbe tudnám vinni.
2017. szept. 26. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az Aradi utcaiba járattuk anno a fiúnkat és maximálisan elégedett voltam magával az intézménnyel és a gondozókkal is.ma is ha arra járunk meglátogatjuk a volt gondozónéninket.
2017. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs az újpesti bölcsikkel.

A nagyobbik gyerekem a Hajló bölcsibe járt, a kisebbiket is oda viszem.

A szomszédé a Homoktövisbe.

Mindketten elégedettek vagyunk.

Elvileg a körzetes bölcsibe veszik fel, nem nagyon lehet válogatni, de egyik bölcsiről sem hallottam rosszat.

2017. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!