Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van itt olyan, aki ebed utan...

Van itt olyan, aki ebed utan megy a gyerekeket mindennap a bolcsibe? 4ora munka plusz gyes

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4 órások gyerekeit nálunk pl fel se veszik bölcsibe. Nálatok biztos hogy mehet? Amúgy meg nincs ebből gond, megbeszéled a nevelővel hogy te ebéd után elviszed.
2017. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk voltak így többen is, de ott nem 4 órában dolgoztak a szülők, hanem a nagymamák mentek a gyerekekért ebéd után. Szerintem tök megszokott az ilyen. Én mondjuk nem vállalnám be így, akkor sem, ha csak 4 órát dolgoznék, mert nekünk 40 perc otthonról a bölcsi, ha ebéd után még ennyit utaznánk, sosem aludna délután, mert mire hazaérünk, felpörög. De aki közel lakik, annak ez nem gond általában.
2017. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem nem célszerű, mert hozzászokik a gyermek és később nem/vagy csak nehezen tudják ott altatni. És ha mondjuk 8 órában fogsz dolgozni akkor is lesz olyan aki el tud menni érte ebéd után?

Én nem szoktam elhozni, mindig fél 4-4 között mentem érte, addigra meguzsonnáztak és még játszani is tudott egy picit. Mondjuk én eleve 2-3ig dolgoztam. Ez az én véleményem, tapasztalatom.

2017. dec. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha csak 10 perc az ovitol az otthonig, akkor menj haza munkabol, pihenj vagy csinalj valamit amit a gyerek mellett nem tudsz es menj erte alvas utan.
2017. dec. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!