Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Na és most mi lesz, hogyan...

Na és most mi lesz, hogyan fogja megkapni az a pénzeket aki postán kapja?

Figyelt kérdés

Kérem a bunkóskodók kíméljenek ha nem tud normálisan válaszolni inkább ne tegye, de van elég bajom igy is !!

Köszönöm


2020. márc. 17. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Én is pénzt várok holnapután a postán. Nem fogja kihozni a postás?
2020. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Ezen én is gondolkoztam.. azt olvastam,hogy dolgoznak odabent csak ügyfélfogadás nincs

Tehát utalások működnek attól,posta is kézbesít csak szabályokat vezetnek be.

Azt gondolom nem tehetik meg,hogy nem küldik,hozzák a pénzeket

Reméljük így is lesz.

2020. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Egészen biztosan menni fog a postás. Olyan nincs, hogy fontos kuldemenyeket ne lehessen elküldeni vagy átvenni. Max nem a kezedbe adja a pénzt, hanem leteszi valahova. Én is postás vagyok, bár nem Magyarorszagon, mi dolgozunk rendesen.
2020. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

A posta nem zár be. Honnan szedted ezt a marhaságot?

Jellemző, hogy csak annyi ügyfél mehet be az ügyfélfogadó helyisègbe, ahány ablak működik.

A postás, futár is házhoz megy továbbra is.

Ennyi emberoggyant embert!

2020. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Bemész a postára és felveszed. Úgy mint az ajánlott leveleket. Azokat már nem viszik ki.
2020. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
27%
Tényleg fontos most a postára menni? Én magam is postai dolgozó volnék. Ès nagy a roham egyelőre változatlan nyitvatartással üzemel az ügyfélszolgálat. Ezzel csak az a baj, hogy rohadtul forgalmasak vagyunk az ügyfelek beszólnak a várakozási idő miatt mi mèg kevésen vagyunk. Van aki nem tud jönni. Akik maradunk mèg hát... szívunk. Ráadásul a legtöbb ügyfèl baja olyan, hogy simán halasztható lenne, de nem ülnek mèg a szajhájukon otthon mert hát nyitva van. Ok hogy vèdőfeleszerelèsünk van. De attól mèg rohadtul nem vagyok boldog attól ha a ledes ügyfèl jellemzően a nyanyák naponta 3x jönnék mert elfelejtették az elműcsekket. Na ezért kellene bezárni.
2020. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

6!


Majd Ha te is a nyanya korba érsz, rájössz, hogy bizony nem olyan egyszerű ám nem elfelejteni a dolgokat. Menj szabadságra.

2020. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
61%
7 ! Ha ilyen nyanya leszek akkor inkább lőjenek le. Pontosan rájuk a legveszélyesebb de ha nem bírnak megülni a seggükön akkor nem bánom. Hulljon a férgese. De ne szóljon be h ha esetleg nem 10 percet kell várnia.
2020. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

8!


Ritka intelligens vagy....

Olyan apróság, mint időskori feledek3nyseg, demencia és magány az úgy énem merül fel. Baxus nyilván azért megy ki, mert nincs más, aki megtegye helyette. Bunkoci.

2020. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Az idősek már csak ilyenek, semmi nem jó nekik, és beszólnak ha nem tetszik nekik valami. Sajnos idővel a rossz tulajdonságaink felerősödnek, pláne ha valami betegségünk is lesz. De időskorban már az a csoda, ha valakinek semmi baja nincsen.

Mi elénk a kasszánál elénk furakodott egy idős néni. Nem kért elnézést, meg nem is kérdezte meg hogy elénk mehet-e, csak a mi cuccaink elé rakta az övéit, és elénk állt. Az állunk is majd leesett ettől a pofátlsnságtól, de csak rá kellett nézni a nénire, és megértettük. Senki, és semmi nem érdekelte, meg szinte azt se tudta hogy hol van. Nem szóltunk semmit, előreengedtük. Biztos okkal volt olyan amilyen. Ezért utánna kéne gondolni, hogy az olyan beszólogatások mögött is mi állhat? Mi vagyunk a fiatalok, és még szerencsére teljesen épelméjűek, és nekünk kellene tolerálni az idősek úgymond "hü**eségeit". Nem védeni akarom őket, csak rámutatni, hogy minden negatív dolog mögött állnia kell valami magyarázatnak, hogy az miért történt, és néha mi is próbáljuk a dolgokat az ő szemükkel látni. ( Már ha képes rá valaki)

2020. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!